Presesnams.lv

Preses līderis internetā

Ātrais

Gadījumos, kad aizkavējusies darba alga, esat iztērējies vairāk, kā bijāt paredzējis vai radusies kāda cita ar finansēm saistīta problēmsituācija, risinājumu var sniegt Ātrais.lv piedāvātie finanšu pakalpojumi.

Ātrais.lv ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs, kas piedāvā drošus īstermiņa aizdevumus ar dinamiskiem atmaksas termiņiem. Neatkarīgi no kredīta izlietošanas mērķa, aizdevēja klientiem pastāv iespēja saņemt 70 līdz 700 EUR lielu aizdevumu, kura atmaksas termiņu iespējams izvēlēties no 7 dienām līdz 12 mēnešiem.

Atkarībā no izvēlētā atmaksas termiņa, aizdevums kļūst par ātro vai patēriņa kredītu. Ātrā kredīta gadījumā, aizdevums būs jāatgriež ar viena maksājuma palīdzību, taču aizņemoties lielāku naudas summu uz ilgāku atmaksas termiņu, atbilstoši patēriņa kredīta nosacījumiem, to varēsiet atgriezt ar vairāku nelielu ikmēneša maksājumu palīdzību. Pēc aizdevuma noformēšanas, nepieciešamības gadījumā, kredīta devējs, ļauj pagarināt atmaksas termiņu, kā arī atsevišķos gadījumos pēc klienta vēlmes izskata arī aizdevuma summas paaugstināšanas iespējas.

Gluži, kā citu nebanku aizdevēju pakalpojumus, arī Ātrais aizdevumu iespējams noformēt internetā, un tā saņemšana prasa vien nieka 15 minūtes. Tāpat aizdevumu iespējams noformēt brīvdienās, padarot to pieejamu tieši tad, kad tas visvairāk nepieciešams.

Kā aizņemties?

SMS kredīts

Lai saņemtu aizdevumu, personai jāatbilst konkrētiem aizdevēja izvirzītiem nosacījumiem – jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 70 gadiem, jāsaņem pietiekami ienākumi, konkrētajā brīdī tam nedrīkst būt kavēti kredīta maksājumi.

Ja atbilstat kredīta saņemšanas kritērijiem atliek vien aizpildīt aizdevēja mājas lapā atrodamo pieteikumu vai ievadīt datus par nepieciešamo aizdevumu kredītu kalkulatorā un klikšķināt uz teksta „pieteikties kredītam”. Pēc pieteikuma formas aizpildīšanas, norādītā bankas konta apstiprināšanai, no sava bankas konta uz šī aizdevēja bankas kontu nepieciešams nosūtīt 1 centu. Kad visas iepriekš minētās darbības veiktas, jāgaida ziņa no aizdevēja. Aizdevuma apstiprināšanas gadījumā, naudas summa uz noradīto bankas kontu tiks nosūtīta uzreiz pēc pozitīvā lēmuma pieņemšanas.

Lai gan no aizdevēja Ātrais piešķirtā aizdevuma, iespējams, arī atteikties un bez jebkādiem soda procentiem atgriezt to pirms noteiktā laika, pirms aizņemšanās rūpīgi izvērtējiet kredītsaistību piemērotību Jūsu finansiālajai situācijai un aizņemieties atbildīgi.