Presesnams.lv

Preses līderis internetā

Ātrais kredīts internetā

SMS kredītsVai Jūs domājat, ka visi aizņēmēji, kuri izmanto ātros kredītus, lai risinātu ārkārtas naudas problēmas, iekļaujas vienā ienākumu diapazonā? Ja Jūs lasāt kādu no pētījumiem par ātro kredītu aizdevējiem, Jūs, iespējams, tam noticēsiet. Šie īstermiņa kredīti bieži vien tiks saistīti ar tiem, kas pelna mazākus ienākumus. Patiesībā, ir aizņēmēji ar dažādiem ienākumu līmeņiem, kam ir nepieciešama ātra nauda dažādu iemeslu dēļ. Nepieciešamība pēc ātrajiem kredītiem ne vienmēr ir balstīta uz ienākumu statusu, bet gan naudas vadības prasmēm.

Daudzi cilvēki no sākuma vēlas atrast darbu un tad sākt domāt par pārējo. Tas ir gudrs finanšu lēmums. Nav jēgas nokļūt pārāk lielos parādos, pirms Jums pat ir ienākumi, lai segtu vajadzīgos maksājumus. Problēmas bieži sākas tad, kad ienākumi ir fiksēti un tiek pieņemti dažādi dzīvesveida lēmumi. Ir aizraujoši atrast vietu, kur dzīvot, iegādāties auto un iegūt visas lietas, ko esat gaidījis tik ilgi. Tomēr bieži nākas piemirst, ka Jums ir jāatstāj budžetā līdzekļi papildus izdevumiem, ārkārtas situācijām, uzturēšanās izmaksām un dzīves dārdzības pieaugumam. Lielākā daļa darba vietu nepaaugstinās algas katru gadu. Ja degvielas vai pārtikas cenas pieaugs, Jūsu budžetam būs nepieciešams segt augstākas izmaksas. Kas notiek, ja Jūs vēlaties mājdzīvnieku un pievienojat pilnīgi jaunu budžeta kategoriju? Kā Jūs varat pielāgoties papildu izdevumiem, ja Jūsu ienākumu līmenis atbalsta tikai uzturēšanās izdevumus? Neaizmirsīsim ārkārtas izmaksas, kas jāietver budžetā. Vai Jūs izmantosiet kredītkartes, lai atļautos papildus pieprasījumu, vai arī Jūs izmantosiet ātros kredītus, lai segtu visus ikmēneša izdevumus? Lielākā daļa cilvēku izvēlas izmantot kredītkartes, bet galu galā šis variants tiks izsmelts, ja nebūs papildus ienākumu, lai nomaksātu parādu.

Kad Jūs saņemsiet paaugstinājumu vai algas pielikumu, ko Jūs ar to darīsiet? Jūs, iespējams, saņemsiet papildus €  25 – € 100 vai vairāk pie katras algas. Ko Jūs ar šo naudu darīsiet? Vai tas vilinās Jūs tērēt nedaudz vairāk? Vai tas segs rēķinu, kas iepriekš tika segts ar ārējo finanšu avotu palīdzību vai tas dosies tieši uzkrājumu kontā? Nav nekā slikta tajā, ka Jūs vēlaties iztērēt šo naudu savam priekam, tomēr daudz labāk būtu veikt pareizu finanšu lēmumu un nomaksāt parādus vai mēģināt iekrāt.

Nav svarīgi, kāds ir Jūsu ienākumu līmenis, slikti finanšu pārvaldības lēmumi tiek pieņemti katru dienu, un tos pieņem cilvēki ar dažādiem ienākumu līmeņiem. Daži lēmumi rada finanšu problēmas, citi noslogo jau tā ierobežoto budžetu. Tie cilvēki, kuriem jau ir bijušas dažādas finanšu nepatikšanas, bieži vien meklēs ātros kredītus, lai finansētu savu finanšu avārijas situāciju.