Presesnams.lv

Preses līderis internetā

Ātro kredītu saņemšana internetā

Kredīta atmaksaĀtro kredītu saņemšana ir maksimāli atvieglota un šo aizdevumu ir iespējams saņemt pat 15 minūšu laikā. Lielākā daļa aizdevēju primāri darbojas interneta vidē. Lai pieteiktos aizdevumam ir nepieciešams reģistrēties izvēlētā aizdevēja mājas lapā un aizpildīt pieteikuma anketu. Šī anketa sastāv no standarta jautājumiem uz kuriem atbildot jūs sniedzat aizdevējam savus datus un informāciju par ienākumiem, un izdevumiem. Dažādi aizdevēji var piedāvāt atšķirīgas pieteikuma anketas, kāds var prasīt tikai minimālo informāciju, kamēr citi var prasīt visai izsmeļošu informāciju par jums, jūsu ienākumiem, izdevumiem un tamlīdzīgi.

Pēc reģistrēšanās un profila izveides jums ir nepieciešams apstiprināt savu bankas kontu, šis process notiek jums pārskaitot, parasti, vienu eiro centu aizdevēja kontā. Jums ir jāizmanto savs bankas konts kādā no Latvijas bankām, šādi jūs ne tikai apstiprināsiet kontu kur tiks ieskaitīta aizdevuma summa, bet arī apstiprināt piekrišanu līguma noteikumiem.

Pēc reģistrēšanās un konta apstiprināšanas varat pieteikties aizdevumam un jau pavisam īsā laikā saņemsiet atbildi par aizdevuma piešķiršanu vai noraidījumu.

Ne visi aizdevēji rīkojas tieši šādi. Latvijā ir sastopami arī aizdevēji kuri nepiedāvā aizdevuma pārskaitījumu uz kontu, jums ir jādodas uz attiecīgā uzņēmuma filiāli un tur jāsaņem aizdevums skaidrā naudā. Arī šāds var būt ātrais aizdevums, jo pieteikšanās un aizdevuma saņemšana arī šeit ir ļoti ātra un ērta. Viss ir atkarīgs no apstākļiem un jūsu vēlmēm, reizēm izdevīgāk ir pa ceļam uz mājām vai kur citur, ieiet filiālē un saņemt aizdevumu.

Ātrie kredīti ir izveidojuši tādu sistēmu, lai aizdevuma saņemšana un pieteikšanās būtu maksimāli ērta jebkuram. Varat pieteikties aizdevumiem arī dažādās tirdzniecības vietās kā arī Latvijas pasta filiālēs. Ja esat reģistrējušies attiecīgā aizdevēja mājas lapā, jums var pavērties iespēja pieteikties aizdevumam arī ar SMS ziņojuma palīdzību vai vienkārši zvanot aizdevējam. Līdz ar to ir skaidrs, šiem aizdevējiem ļoti svarīgi ir būt maksimāli pieejamiem un ērtiem saviem klientiem.

Tomēr nekad nevajadzētu ātrumu un ērtumu sajaukt ar drošību. Kredīts ir kredīts neskatoties uz tā ērto saņemšanu tāpēc pirms pieteikties – rūpīgi apsveriet šo lēmumu un tā sekas.