Presesnams.lv

Preses līderis internetā

Auto kredīts un līzings – kā tie atšķiras?

Abus aizdevuma veidus atšķir:

  • Auto kredīts nozīmē to, ka aizdevums tiek piešķirts konkrētas automašīnas iegādei, un tas ir bez nodrošinājuma;
  • Auto līzings ir aizdevums, kas tiek izsniegts pret ķīlu – automašīna, kas tiek iegādāta ar aizdevuma palīdzību, kalpo kā nodrošinājums;
  • Kredīta gadījumā automašīnas pircējs uzreiz kļūst par tās īpašnieku, bet līzinga gadījumā automašīnas īpašnieks sākotnēji ir kreditors;
  • Līzingu parasti piešķir uz nedaudz ilgāku laiku kā auto kredītu – pat uz 7 gadiem.

Citas auto finansēšanas iespējas

auto

Auto kredīts un līzings nav vienīgās auto finansēšanas iespējas. Lietotas automašīnas iegādei var ņemt arī patēriņa kredītu, ko arī piedāvā gan bankas, gan nebanku kreditori. Tāpat ir iespēja izvairīties no kredītsaistībām vispār un automašīnas iegādei izmantot savus uzkrājumus, ja tādi ir.

Mogo auto līzings

Mogo auto līzings īstermiņa apskatā ir sekojošs – atmaksā 6 gadu laikā! Tas ir lieliski. Pats personīgi ņēmu uz trīs gadiem, bet citam var būt vairāk vai mazāk laika nepieciešama, lai atmaksātu tā, ka nav jākož pirkstos. Mogo auto līzinga devēja pluss ir tāds, ka šis aizdevējs piedāvā ne tikai noformēt auto līzingu, bet viņam ir savs auto placis. Savi auto, savu klientu ērtībām! Šim aizdevējam ir vēl viens pluss un tas nav mazsvarīgs tiem cilvēkiem, kuri vēlas iegādāties vecāku gadu auto markas, jo mogo dod auto līzingu visu vecumu auto markām. Noformēšana ir ātra un vienkārša. Internetā vai Rīgas CSDD, vai citviet, kur pieejamas tādas iespējas.

Pirms automašīnas iegādes pārliecinieties par sev piemērotāko aizdevumu un par to, ka tā atmaksa nesagādās būtiskas problēmas. Aizņemieties atbildīgi!