Presesnams.lv

Preses līderis internetā

Avanss jeb ātrais kredīts

Ātrais kredīts vienkārši ir avanss no nākamās aizņēmēja algas, pirms šī alga ir izmaksāta. Summas saņemšana parasti ir tūlītēja, vai notiek tajā pašā darba dienā. Summa parasti tiek atmaksāta, kad aizņēmējs saņem savu nākamo algu vai paiet izvēlētais atmaksas termiņs. Kredīts parasti tiek atmaksāts, pārskaitot kredīta summu aizdevēja kontā elektroniski. Šie kredīti ietver nelielu procentu likmi, un tādējādi tie ir tikai īstermiņa kredīti. Tāpēc aizņēmēji tos parasti izmanto tikai ārkārtas situācijās. Aizņēmējam nav nepieciešama ķīla kredīta saņemšanai, jo alga darbojas kā ķīla, kas garantē aizdevuma atmaksu.

Lietas, ko ņemt vērā, piesakoties kredītam:

  1. Veiciet rūpīgu pētījumu par aizdevēja kreditēšanas politiku pirms pieteikšanās, lai izvairītos no nevajadzīgiem pārsteigumiem vēlāk. Nekad neparakstieties noteikumiem, kuriem Jūs nepiekrītat vai kas Jums nav pilnībā saprotami.
  2. Pārbaudiet aizdevēja uzticamību, jo īpaši tad, ja piesakieties kredītam internetā, lai izvairītos no nepatīkamām situācijām.
  3. Veiciet tirgus izpēti, lai noteiktu aizdevēju, kurš piedāvā zemāko procentu likmi vai pirmo bezprocentu kredītu.
  4.  Ir arī ļoti būtiski pārliecināties, ka kredīts tiek atmaksāts noteiktajā termiņā, lai izvairītos no papildus procentu maksāšanas par pamatsummu.

Tags:

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.