Presesnams.lv

Preses līderis internetā

Bez ķīlas un galvojuma

Kredīta atmaksaSituācijās, kad steidzami nepieciešama nauda, daudzi novērtē ātro kredītu priekšrocības. Un ne velti – ātrie aizdevumi ir vienkārši un ātri pieejami, turklāt – bez ķīlas, galvojuma un citu laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas.

Ātrie kredīti noder brīžos, kad radušies neplānoti izdevumi, bet līdz algas dienai vēl jāgaida. Turklāt par kredīta saņemšanu nevienam nav jāatskaitās – kādam mērķim tas tiks tērēts un no kādiem līdzekļiem  atmaksāts – tā ir tikai kredītņēmēja paša atbildība. Jāatceras gan, ka, izvērtējot aizdevuma pieteikumu, kredītdevējs ņem vērā gan ienākumu līmeni, gan kredītvēsturi.

Kādiem mērķiem paredzēti ātrie kredīti?

Ātrie aizdevumi ir radīti situācijām, kad radušies neplānoti izdevumi un vajadzīgi papildu naudas līdzekļi. Piemēram, nepieciešams  sadzīves tehnikas remonts, bet līdz algas dienai vēl jāgaida.

Vairāki aizdevēji piedāvā arī kredītus lielāku  plānu īstenošanai, piemēram, mājokļa labiekārtošanai. Šie ātrie kredīti parasti ir lielākā apmērā un tiek izsniegti uz garāku termiņu. Taču tie ir tik pat ērti un ātri noformējami kā īstermiņa ātrie aizdevumi.

Ja nepieciešams ātrais kredīts internetā:

  • Iepazīsties ar vairāku aizdevēju piedāvājumiem, salīdzinot procentu likmes, minimālās un maksimālās summas, atmaksas termiņus, vecumu ierobežojumus un citus būtiskus faktorus;
  • Izvēlies  piemērotāko aizdevēju, kas atbilst Tavām prasībām;
  • Reģistrējies izvēlētā aizdevēja mājaslapā un pārskaiti vienu eiro centu uz kredītdevēja kontu. Tas  nepieciešams, lai naudas aizdevējs visdrošākajā veidā uzzinātu Tavu bankas kontu, uz kuru tiks pārskaitīts aizdevums;
  • Piesakies vēlamajam aizdevumam, norādot nepieciešamo summu un atmaksas termiņu;
  • Gaidi apstiprinājumu par kredīta piešķiršanu;
  • Ja atbilde ir pozitīva, saņem aizdevumu savā bankas kontā jau pavisam drīz.

Kas jāņem vērā, noformējot kredītu?

Lai saņemtu aizdevumu, nav jāapmeklē kredītiestāde. Aizņemšanās process notiek ar interneta starpniecību, izveidojot savu unikālo lietotāja profilu aizdevēja mājas lapā. Reģistrētiem lietotājiem nereti tiek piedāvātas papildu iespējas, piemēram, SMS kredīts, kas paredz kredīta noformēšanu, nosūtot vienu īsziņu.

Kredīta saņemšanā nebūs vajadzīga arī izziņa no darba vietas vai kādi citi dokumenti –  noformēšanas process ir padarīts iespējami vienkāršs un ātrs. Turklāt kredītam vari pieteikties jebkurā diennakts laikā. Jāatceras gan, ka pieteikums izskatīts un kredīts piešķirts tiek aizdevēja darba laika ietvaros. Taču labā ziņa ir tā, ka liela daļa aizdevēju strādā no agra rīta līdz vēlam vakaram, arī nedēļas nogalēs un svētku dienās.

Kredīta noformēšanas nosacījumi

Ātrais kredīts internetā tiks piešķirts, ja atbildīsi vairākiem nosacījumiem, piemēram, aizdevēja noteiktajam vecuma ierobežojumam. Visbiežāk kredītu var saņemt tie Latvijas Republikas pastāvīgie iedzīvotāji, kas sasnieguši vismaz 20 gadu vecumu.

Ātrais kredīts internetā ir labs risinājums situācijās, kad nekavējoties nepieciešama nauda . Tomēr aizņemies tikai tad, ja esi pārliecināts, ka spēsi kredītu atmaksāt. Tikai aizņemoties atbildīgi, veiksmīgi varēsi izmantot ātro kredītu sniegtās priekšrocības.