Presesnams.lv

Preses līderis internetā

Bino.lv ātrie aizdevumi bez maksas

Neticamais Bino.lv piedāvājums jauniem klientiem – visi kredītu aizdevumi bez maksas par procentiem līdz gada beigām. Bino.lv aizdevumi piedāvā jaunajiem klientiem 100% atlaidi komisijas maksai visiem aizdevumiem, ko klients būs paņēmis no šī gada 24. jūnija līdz 31. decembrim (ieskaitot). Lai kvalificētos šai akcijai, jākļūst par Bino.lv klientu laika posmā no 24. jūnija līdz 31. augustam.

500 un 200 eiro

Šāda akcija ir ļoti vilinoša, īpaši tāpēc, ka tā darbojas arī laikā, kad kredīti var būt īpaši noderīgi, proti uz skolas sākumu. Augusts un septembris var būt ļoti sarežģīts laiks, kad nākas tērēt daudz naudas savu bērnu palaišanai skolas gaitās, šāda iespēja aizņemties ātro kredītu par to nemaksājot komisijas maksu var lieti noderēt šajā laika. Protams, nedrīkstam aizmirst ka akcija neatbrīvo no kredīta atmaksas, tāpēc arī procentu maksas iztrūkums nedrīkst būt par iemeslu nepārdomātu kredītu ņemšanai. Neatkarīgi no piedāvājuma, mums nāksies aizdevumu atmaksāt.

Kam pieejami bino.lv aizdevumi?

Viss nav tik vienkārši, jo bino.lv ir arī prasības aizdevumu saņemšanai. Tās ir nelielas, bet tie, kuri nespēj kvalificēties kredīta saņemšanai, tie nevar kvalificēties arī lieliskajai bino.lv aizdevumu akcijai.

Lai saņemtu Bino.lv aizdevumu:

  • Jābūt vecumā no 20 līdz 75 gadiem;
  • Nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām un derīgs mobilā tālruņa numurs;
  • Nedrīkst būt kavētu aizdevuma maksājumu vai pārkāptu parādsaistību.

Lai saņemtu Bino.lv revolūcijas aizdevumu:

  • Jābūt vecumā no 20 līdz 75 gadiem;
  • Nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām un derīgs mobilā tālruņa numurs;
  • Nedrīkst būt kavētu aizdevuma maksājumu vai pārkāptu parādsaistību.

Noteikumi ir vienādi, bet gribējās informēt, lai nebūtu lieki jautājumi!

Bino.lv ir spēris soli tālāk piedāvājot bezmaksas kredītu par procentiem jaunajiem klientiem. Parasti tas attiecas tikai uz pirmo aizdevumu, bet šāda akcija patiešām rada interesi, jo pirmais kredīts nenozīmē ka nākamajā būs jāsaskaras ar procentiem, tas tikai nozīmē ka līdz gada beigām pastāv iespēja aizņemties atkal un arī tad nemaksāt par šo kredītu, bet atdot tikai to ko paņēmām.