Presesnams.lv

Preses līderis internetā

Ceļojumi

Dodoties ceļojumā uz Horvātiju, noteikti jāapskata lielākās pilsētas, kuras ir ne tikai ļoti skaistas un pēc ēku būvniecības stila dažādas, bet arī piedāvā lieliskas iespējas tūristiem atpūsties gan pie Jūras, kuras ūdens temperatūra ir krietni vien siltāka nekā Latvijā, bet arī izbaudīt interesantos un pavisam atšķirīgos Horvātijas ēdienus. Populārākās pilsētas, kuras tūristi no visas pasaules dodas apskatīt Horvātijā ir Zagreba, Splita, Rijeka, Zadara un protams Osijeka. Lai veiksmīgi izdotos ceļojums uz Horvātiju, Jums ir jārēķinās ar aptuveni 1200 EUR lielu naudas summu priekš vienas personas. Ceļojumā būs iekļauti gan visi lidmašīnas un transporta izdevumi, gan arī viesnīca ar brokastīm Zviedru gaumē. Tas, cik glaunu viesnīcu izvēlaties, ir atkarīgs tikai no Jums pašiem un naudas summu, kādu esat gatavs iztērēt priekš viesnīcas numuriņa. Visiem zināms tas, ka dodoties ceļojumā uz citām valstīm viesnīca nav galvenais, jo galu galā Jūs tur esat, lai apskatītu Horvātiju, nevis sēdētu ļoti dārgā viesnīcā un priecātos par to, cik patīkama apkalpe tur strādā. Horvātijas valoda ir līdzīga Serbijai un Bosnijai, jo šīs valstis vēsturiski ir sadarbojušās un tās vieno ciešas vēsturiskas saiknes.

Tūrisms ir viens no lielākajiem Horvātijas pakalpojumu sektoriem kā arī lielisks valsts ienākumu avots, kurš sastāda aptuveni 20% no Horvātijas IKP. Horvātijā ir ļoti labi attīstīta autoceļu un vilcienu infrastruktūra. Tas nozīmē, ka tūristiem nav sarežģījumi pārvietoties no vienas Horvātijas pilsētas līdz otrai. Internacionālas lidostas ir vairākās pilsētās, tādās kā Zagreba, Zadara, Splita, Dubrovnika, Rijeka, Osijeka un Pula. Lielākā daļa tūristi apciemo Adrijas jūras krastu. Visizplatītākais tūrisma paveids ir niršana jūrā, jo Horvātijas jūras krastā ir ļoti dzidrs ūdens.

Tie ceļotāji, kuri ceļo uz Horvātiju, izvēlas ceļot arī uz Gruziju, jo šīs ir divas lieliskas apskates vietas, kuras vismaz reizi mūžā ir vērts apskatīt. Apskatīt Gruzijā ceļojuma laikā var daudz ko. Ir neskaitāmi ceļojuma piedāvājumi uz Gruziju, kas dod iespēju izvēlēties sev tuvākos apskates objektus. Vīns, kalni, jūru, alas ir tikai daži no galamērķiem, ko apskatīt Gruzijā.

Gruzija un Horvātija ir izcili galamērķi, kur ceļo un ceļot. Daži izvēlas ceļot vairākas reizes pēc kārtas, jo vienā reizē nav iespējams apskatīt visu, ko piedāvā Gruzija un Horvātija. Cenas ir demokrātiskas un arī augstas, jo atkarīgs, cik ilgi, cik daudz, ko vēlaties apskatīt.

Lai Jums patīkams ceļojums un tiekamies Horvātijā vai Gruzijā.