Presesnams.lv

Preses līderis internetā

Cik daudz naudas var aizņemties

500 un 200 eiroAizņēmējs jau pirmajā reizē var aizņemties naudas summu līdz eur 3000, kas gan atkarīgs no klienta maksātspējas. Šādas summas tiek piedāvātas, jo kreditors par Jums neko daudz nezina. Ja klients aizņemas un atmaksā ātro kredītu nepārkāpjot līguma nosacījumus, tad attiecīgi kreditors lojāliem klientiem piedāvā daudz lielāku naudas summu nekā aizņēmējiem, kas aizņemas pirmo reizi. Aizņemoties ātro kredītu no līdz 70-80 gadiem atkārtoti, aizdevējs redz, ka Tu spēj atmaksāt kredītu laikā un dod iespēju aizņemties daudz lielāku naudas summu.

Visiem klientiem ir vienas prasības neskatoties uz aizņemšanās reizi. Gan jaunie klienti, kas aizņemas pirmo reizi, gan esošie aizņēmēji un visi pārējie, kas reģistrējas un aizņemas pie uzticama aizdevēja var izmantot papildpakalpojumu atlikt kredīta atmaksu un citus piedāvātos papildpakalpojumus.

Kurš ātrais kredīts izdevīgāks

Pirms pieteikuma iesniegšanas ātrajam kredītam, kas aizņems tikai pāris minūtes – izvērtē savas spējas atgriezt naudas summu, kuru plāno aizņemties no ātrā kredīta izsniedzēja.

SMSCredit piedāvā ātro kredītu internetā katru dienu gandrīz visu diennakti. Pieteikšanās kredītam notiek trijos veidos. Klients var nosūtīt īsziņu ar visu nepieciešamo informāciju, var piezvanīt uz klienta apkalpošanas centru, kā arī ir iespēja reģistrēties SMSCredit mājaslapā un nosūtīt pieteikumu no sava lietotāja profila.

Vienīgais trūkums ir tāds, ka naudas atmaksas periods ir ļoti īss, un arī kredīta summa nav liela. Bet ārkārtas gadījumos tas arī var noderēt. Turklāt SMSCredit ir viena būtiska priekšrocība, ka pirmais ātrais kredīts internetā tiek piedāvāts bez procentiem. Klients atmaksā to pašu summu, kuru aizņēmās. Bet šāds piedāvājums ir derīgs tikai uz pašu pirmo kredītu šajā kredītiestādē.

Kredīta noformēšana ir nopietns solis, kuru rūpīgi jāapdomā. Bet SMSCredit piedāvā ne tikai labus nosacījumus un ātro kredītu internetā, bet arī kredītu bez procentiem. Tāpēc šāds piedāvājums ir ērts un labs risinājums situācijām, kad nauda ir nepieciešama ātri, un nav laika domāt. Par visu padomāts – klients atmaksās to pašu summu, un viņam nav jāuztraucas par jebkādiem procentiem.