Presesnams.lv

Preses līderis internetā

Cik izdevīgi ir ātrie kredīti?

Bieži vien nākas dzirdēt apgalvojumu, ka ātrie kredīti ir dārgi – tiem ir salīdzinoši augstas procentu likmes, tādēļ sanāk  krietni pārmaksāt. Ja salīdzinām ar banku piedāvājumiem, procentu likme patiešām ir augstāka, taču ātrie aizdevumi spēj nodrošināt ērtības, kas nav pa spēkam bankām. Piemēram, ātru kredīta noformēšanu un saņemšanu. Jāpiemin arī fakts, ka ātrie aizdevumi visbiežāk tiek noformēti uz salīdzinoši neilgu termiņu – atdodot to jau pēc 30 dienām, nemaz tik ļoti nepārmaksāsi. Turklāt, pie daudziem aizdevējiem pieejams arī pirmais kredīts bez iemaksas, kas nozīmē, ka tam procentu likme vispār netiks piemērota – būs jāatdod tikai tik, cik aizņēmies.

Citas ātro aizdevumu priekšrocības

eiro

Ar augstākām procentu likmēm būtībā mēs maksājam par ātrumu un ērtībām – ātrie aizdevumi ir mūsdienīgs risinājums, jo:

  • Naudu iespējams saņemt jau 10 – 15 minūšu laikā pēc kredīta apstiprinājuma;
  • Ātrais kredīts internetā pieejams bez ķīlas un galvojuma;
  • Ja izvēlēsies aizdevēju, kura piedāvājumā ātrie kredīti bez procentiem, būsi noslēdzis patiešām izdevīgu darījumu;
  • Kredītu iespējams noformēt no jebkuras vietas Latvijā, pat neizejot no mājas;
  • Aizdevēji nodrošina konfidencialitāti, līdz ar to vari būt drošs, ka trešajām personām netiks izsniegta informācija par Tavām kredītsaistībām (ja vien Tu tās nepārkāpsi).

Jāpiemin, ka daudzi aizdevēji piedāvā arī kredīta atmaksas termiņa pagarināšanu, kas noder, ja radušies neplānoti apstākļi un kredītu nav iespējams atmaksāt sākotnēji noteiktajā termiņā. Te gan jāpiebilst, ka tas ir maksas pakalpojums, tādēļ šo iespēju  izvēlies tikai ārkārtas situācijā.

Kas jāņem vērā pirms kredīta noformēšanas?

Pieaugot pieprasījumam pieaudzis arī piedāvājums- ātrie kredīti pieejami pie daudz un dažādiem aizdevējiem. Tieši tādēļ svarīgi izvēlēties savai situācijai atbilstošāko risinājumu. Pirms lem par labu kādam no piedāvājumiem:

  • Iepazīsties ar citu kredītņēmēju atsauksmēm. Tieši citu kredītņēmēju pieredze ļauj gūt pilnīgu priekšstatu par konkrēto aizdevēju;
  • Izlasi visu informāciju par kredītdevēja piedāvājumu, īpašu uzmanību pievēršot tādiem faktoriem kā maksimālā aizdevuma summa, atmaksas termiņš un jau minētā procentu likme.

Kā ikviens aizdevums, arī ātrais kredīts internetā ir atbildība, tādēļ aizņemies tikai tad, ja zini, ka spēsi to atdot noteiktajā termiņā.

Nākamie soļi

Ja esi izvērtējis visus plusus un mīnusus, kā arī apsvēris visus riskus, atliek pieteikties izvēlētajam kredītam. Lai to izdarītu, nepieciešams:

  • Dators ar interneta pieslēgumu;
  • Mobilais tālrunis;
  • Bankas konts kādā no Latvijā esošajām bankām.

Reģistrējies aizdevēja mājaslapā, aizpildi pieteikumu un gaidi kredīta apstiprinājumu, kas pie Tevis nonāks vien dažu minūšu laikā. Ja tas būs pozitīvs, noformēto aizdevumu saņemsi jau pavisam drīz un varēsi to tērēt pēc saviem ieskatiem. Atceries tikai, ka ātrais kredīts internetā ir izdevīgs tikai tad, ja aizņemies pārdomāti.