Presesnams.lv

Preses līderis internetā

Cik kredīti var būt

Kredīta atmaksaKlients var aizņemties naudu, pat ja viņam ir citam kredītsaistības jebkurā citā kredītiestādē, bet nav parādu. Bet uzņēmumā vienlaicīgi var aizņemties tikai vienu ātro kredītu.

Pirmajā reizē klients var aizņemties līdz 100-1000 eiro. Vienīgais nosacījums ātrā kredīta summas palielināšanai ir laicīga iepriekšējo kredītu atmaksāšana.

Noteikti būtu svarīgi izvērtēt nekavējoties, kura no daudzajām firmām piedāvā izdevīgāko procentu likmi.

Vispieejamākais un izplatītākais naudas kredīts internetā ir ātrais kredīts. Tas nozīmē, ka aizdevumu iespējams noformēt un saņemt dažu minūšu laikā. Šis kredīta veids ir īstermiņa aizdevums, tā maksimālais apjoms parasti ir daži simti eiro, tikai ļoti nedaudzas kompānijas piedāvā aizdevumu, kas pārsniedz 1000 eiro. Salīdzinot ar citiem kredītu veidiem, naudas kredīts internetā ir diezgan dārgs, tomēr ātro aizdevumu kompānijas saviem klientiem piedāvā dažādas akcijas un speciālos piedāvājumus.

Pirmais aizdevums bez maksas

Finanses

Tātad galvenās lietas, kāpēc vajag aizņemties no SMS credit, Bino, Banknote, Ferratum bank jeb money, Lat credit, Soho Credit, Credit ON ir pirmais aizdevums bez maksas un aizdevuma pagarināšana – atmaksā tik, cik aizņēmies un pagarini atmaksas termiņu, cik nepieciešams. Noteikti būtu svarīgi izvērtēt nekavējoties, kura no daudzajām firmām piedāvā izdevīgāko procentu likmi.