Presesnams.lv

Preses līderis internetā

Citadele auto līzings

Arī banka Citadele piedāvā līzingu gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. Citadeles piedāvājums īpaši neatšķiras no citu banku sniegtajiem pakalpojumiem. Atšķirībā no dažiem citiem aizdevējiem Citadele piedāvā iegādāties transportlīdzekļus uz nomaksu no sava ne pārāk daiļrunīgi nosauktā “Realizējamo objektu” saraksta, kuru varat apskatīt šeit. Tāpat Citadele piedāvā arī īpašu līzinga paveidu – atgriezenisko līzingu – par kuru palasīt varat nedaudz zemāk.

Citadele bankas auto līzings

  • Finanšu līzings – privātpersonu biežāk izmantotais līzinga veids. Šis līzinga veids ļauj iegūt savā īpašumā automašīnu, veicot ikmēneša maksājumus. Tāpat kā operatīvajam līzingam, ikmēneša maksājuma apjoms nedrīkst pārsniegt 35% no ģimenes ienākumiem. Līzinga termiņš ir līdz 6 gadiem, savukārt minimālā summa ir 3000 eiro. Lai iegādātos lētāku automašīnu (līdz 5000 eiro), nav nepieciešama KASKO apdrošināšanas polise.
  • Operatīvais līzings – tā pati noma. Izdevīgi, ja vēlaties braukt ar jaunāku mašīnu, bet neraizēties, ka tā novecos un vairs nebūs jums vajadzīga. Savukārt ja auto būs iepaticies, varēsit to izpirkt par mazāku summu, kad līzinga periods būs beidzies. Tāpat kā ar finanšu līzingu, banka piedāvā segt līdz 90% no transportlīdzekļa vērtības.
  • Atgriezeniskais līzings – uzņēmumiem paredzēts līzinga veids, kas ļauj iegūt apgrozāmos līdzekļus. Būtībā tā ir auto ieķīlāšana, to paturot savā īpašumā. Līzinga perioda beigās tā tiek atgriezta jūsu īpašumā. Maksimālais termiņš ir līdz 5 gadiem, bet pārējie līzinga nosacījumi tādi paši, kā operatīvajam un finanšu līzingam.

Citadele piedāvātais līzings var būt īpaši izdevīgs, ja jau esat bankas klients, jo tāpat kā hipotekārā kredīta gadījumā, banka ir stimulēta jums piedāvāt labākas procentu likmes. Citadele nav biežākā līzinga ņēmēju izvēle, taču banka liek uzsvaru uz uzņēmumu apkalpošanu. Ar Citadeles līzingu varat ne tikai tikt pie personīgā auto, bet saņemt finansējumu lauksaimniecības, celtniecības u.c. veidu tehnikai. Līzings ir mūsdienīgs pakalpojums, ar kura palīdzību varat negaidīt, lai saņemtu automašīnu. No otras puses, pakalpojums tomēr ir maksas, turklāt saistību nepildīšanas gadījumā var gadīties trūkties. Iesakām rūpīgi izsvērt līzinga piedāvājumus, kā arī savas iespējas kredītu atmaksāt.