Presesnams.lv

Preses līderis internetā

DSL

Daudzviet laukos jau tiek izmantots DSL interneta pieslēgums, kura ierīkošana nav sarežģīta arī laukos. Kompānijas piedāvā vienkāršus variantus, kā pieslēgt internetu laukos To vari ierīkot pats, ja vien mājās ir tālruņa līnija. Otrs variants ir speciālista pieaicināšana, kurš uzstādīs Jums internetu un pievienos arī citus nepieciešamos pakalpojumus. Kopā ar interneta pieslēgumu ir iespējams pieteikties arī televīzijas pakalpojumiem, kurās ietilpst pilns komunikāciju iespēju spektrs – gan bezmaksas sarunas, gan digitālā televīzija un stabils interneta pieslēgums.

Vienīgais ierobežojums, kas attiecas uz interneta pakalpojumu sniegšanu laukos ir optiskais internets, ko var saņemt pārsvarā tikai pilsētās dzīvojošie. Optiskā tīkla ierīkošanas izmaksas uzņēmumiem neizmaksā lēti, tāpēc priekšroka interneta ierīkošanai tiek dota daudzdzīvokļu namu iedzīvotājiem, nevis lauku viensētām.

Pašlaik mazāk populārs ir radio internets, kas paredzēts vietās, kur citi pieslēguma veidi nav iespējami. Tas nozīmē, ka arī lauku teritorijās dzīvojošajiem ikdienas kļūst plašāk pieejami dažādi interneta provaideri.

Ja bieži sanāk atrasties „kustībā”, tad interesants ir bezvadu interneta (wifi) piedāvājums. Izmantojot wifi ir iespējams pieslēgties ātrgaitas bezvadu internetam vietās Latvijā, tas ir visur, kur ir redzama wifi uzlīme, kas norāda uz to, ka šeit ir pieejams kvalitatīvs un drošs bezvadu internets. Šis pakalpojums būs īpaši ērts un noderīgs portatīvo datoru lietotājiem, kuriem nepieciešams interneta pieslēgums ārpus savām mājām vai biroja telpām.

Atceries, izvēloties labu interneta pieslēgumu – tu nebūsi vīlies ne kvalitātē, ne cenā, ne arī klientu apkalpošanas servisā – tā operatīvajā darbā. Kvalitatīvs, stabils internets no labākajiem IPS ir tas, kas mums ir nepieciešams.

Tags:

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.