Presesnams.lv

Preses līderis internetā

Īstermiņa kredīts no 20 gadiem

Kopš 2007. gada, paralēli citiem finanšu instrumentiem, Latvijā darbojas arī īstermiņa aizdevumi jeb tā sauktie ātrie kredīti. Izdevīgs ātrais kredīts ir pieejams bez:

  • galvotāja;
  • ķīlas;
  • izziņas no darbavietas citiem dokumentiem.

Lai noformētu ātro kredītu, visbiežāk pietiek tikai ar atbilstošu maksātspēju un personu apliecinošu dokumentu.

Kredīts

Tomēr pastāv daži priekšnosacījumi, lai varētu pieteikties aizdevumam:

  • personai lielākoties ir jābūt vismaz 20 gadus vecai, bet ir ātro kredītu uzņēmumi, kuri izsniedz aizdevumus arī no 18 gadu vecuma, bet visiem uzņēmumiem ir svarīgi, lai klients būtu apdomīgs aizņēmējs;
  • jābūt stabiliem un kredīta summai atbilstošiem ienākumiem;
  • nepieciešams aktīvs bankas konts kādā no Latvijā esošajām bankām;
  • jābūt labai kredītvēsturei.

Ātro kredītu sfērā tieši 20 gadi ir tas vecums, kurā atveras visas durvis, kas līdz šim bijušas slēgtas. Sasniedzot 20 gadu vecumu, jaunietis var saņemt aizdevumu no gandrīz vai jebkura Latvijā strādājoša aizdevēja un izvēlēties gan noteikumu, gan cenas ziņā izdevīgāko piedāvājumu, kas līdz šim bija visai sarežģīti, jo aizdevumus izsniedza vien retais.

Sasniedzot 20 gadu vecumu, rodas arvien jaunas vajadzības, kurām nepieciešami papildus līdzekļi, līdz ar to, var rasties situācija, ka mazliet pietrūkt naudas, lai visas ieceres tiktu īstenotas un izvirzītie mērķi sasniegti. Šādos gadījumos palīgā var nākt kāds no īstermiņa aizdevumiem.

Ātrais kredīts no 20 gadiem ietilpts teju katra aizdevēja piedāvājumu klāsta, un tam pieteikties var tepat internetā, veicot reģistrāciju un aizpildot pavisam vienkāršu pieteikuma formu.

Kā izvēlēties piemērotāko aizdevuma piedāvājumu?

Ātros kredītus no 20 gadiem internetā piedāvā gan banku, gan nebanku aizdevēji un līdz ar to piedāvājumu klāsts ir divtik liels. Lai gan pats aizņemšanās process neaizņem vairāk par 15 – 30 minūtēm laika un ir pavisam vienkāršs, būtu ieteicams atvēlēt papildus 5 līdz 10 minūtes jums izdevīgākā aizdevēja un tā piedāvājuma atrašanai, tādā veidā ietaupot naudu un nepārmaksājot par aizdevuma izsniegšanu.