Presesnams.lv

Preses līderis internetā

Kāpēc mums ir jānovērtē savas finanses?

Tas ir vienīgais veids, kā mēs varam būt pārliecināti, ka mēs virzāmies uz sasniedzamo mērķi un dodamies pareizajā virzienā. Mums nav jāmēra savas finanses, salīdzinot tās ar citiem, jo to finanses var būt daudz labākā stāvoklī, kā rezultātā mēs varam zaudēt motivāciju un pārtraukt mūsu pūles, lai iegūtu finansiālo neatkarību.

Mēs nedrīkstam salīdzināt savus rezultātus arī ar tiem, kuri ir sliktākā stāvoklī, nekā mēs, jo ​​tas var likt kļūt pārāk pašpārliecinātiem, ka mēs varam pieļaut finanšu kļūdas. Mums ir nepieciešams novērtēt mūsu situāciju, ņemot vērā kritērijus, kas ir sevi jau pierādījuši un salīdzināt rezultātus ar mūsu iepriekšējo finanšu novērtējumu.

Izmantojot šos rādītājus, mums ir iespēja daudz efektīvāk apieties ar mūsu finansēm. Galvenais nav tas, cik daudz mums ir naudas, bet gan tas, kā mēs to pārvaldām, kas palīdz mums sasniegt tādu stāvokli, kad nauda strādā mūsu labā, nevis otrādi. Šie rādītāji var palīdzēt mums analizēt savu finansiālo stāvokli.

Rādītājus izmanto investori, lai novērtētu akcijas, ko tie vēlas iegādāties, balstoties uz to cenu-pārdošanas un cenu-peļņas rādītājiem, lai novērtētu uzņēmumu vērtības, kuru akcijas tiek publiski tirgotas. Tādā pašā veidā, mēs varam izmērīt attiecību starp mūsu ienākumiem, parādiem un ietaupījumiem.

Tags:

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.