Presesnams.lv

Preses līderis internetā

Kas ir kredīts bez ķīlas

Kredīts bez ķīlas ir ērts aizņemšanās veids, jo Jūs neriskējat ne ar savu kustamo, ne ar nekustamo īpašumu. Taču tā gluži nav, ka Jums kredītu izsniegs bez jebkādām garantijām, šajā gadījumā kā ķīļa būs Jūsu oficiālie ienākumi. Kredītu bez ķīlas vajadzība noformēt dažādās dzīves situācijās.

Kad noformēt bez ķīlas?

Piemēram,- ja līdz mājas būves pabeigšanai palikusi vien tāda “maza astīte”, varbūt Jums Jūsu esošajā mājoklī nepieciešams remonts, sakrājies komunālo maksājumu un īres parāds, nepieciešams iegādāties automašīnu, Jūsu jaunieši studē un ir nepieciešami līdzekļi studijas maksas segšanai, iegādāties īpašumu, nosvinēt jubileju vai kāzas, kādreiz dzīvē var būt nepatīkama situācija, kad ir problēmas ar veselību un naudas līdzekļi nepieciešami savu, vai ģimenes locekļu ārstēšanās izdevumiem, varbūt Jums ir negaidīti izdevīgs ceļojuma piedāvājums, kuram dotajā brīdī nepietiek paša līdzekļu. Tikai Jūs varat izvērtēt, cik Jūsu vēlmes un plāni ir nopietni un kāda ir Jūsu iespēja aizņēmumu atmaksāt.

Kredīta bez ķīlas aptuvenās summas

500 un 200 eiro

Kredītu bez ķīlas izsniedz no 300 līdz 15 000 eiro apmērā. Kredīts bez ķīlas būs vai nu īstermiņa kredīta formēšanas veids, vai nu patēriņa kredīts, vai, atbilstoši Jūsu ienākumiem, bankas piešķirta kredītlīnija. Īstermiņa kredīts ir tā saucamais ātrais kredīts, kuru var noformēt praktiski ikviens Latvijas pilsonis, kuram ir oficiāli ienākumi un pozitīva kredītvēsture.

Avots