Presesnams.lv

Preses līderis internetā

Kredīti – ja radušies neplānoti izdevumi

FinansesLai cik labi mēs plānotu savu budžetu, nereti neplānoti izdevumi izjauc mūsu pozitīvo bilanci. Lai no tā izvairītos, var veidot iekrājumus, taču, ja radušies neparedzēti izdevumi, var noderēt arī ātrie kredīti, ko ērti iespējams noformēt internetā. Tā ir iespēja saņemt sev nepieciešamo naudas summu vien dažu minūšu laikā.

Ātrie aizdevumi tiek izsniegti bez ķīlas, galvojuma un citu laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas, turklāt tie pieejami arī ārpus ierastā darba laika – liela daļa aizdevēju strādā arī nedēļas nogalēs un svētku dienās. Tātad ātrais kredīts internetā var kalpot par labu iespēju visdažādākajās situācijās, īpaši tad, kad nauda vajadzīga steidzami.

Kas nepieciešams, lai noformētu aizdevumu?

Lai pieteiktos aizdevumam, nav jāapmeklē nekādas kredītiestādes, visu var izdarīt pat neizejot no mājām. Lai to paveiktu, vajadzīgs:

  • Dators ar interneta pieslēgumu. Pieteikšanās aizdevumam notiek aizdevēja mājaslapā;
  • E-pasta adrese. Uz e-pastu tiks nosūtīti visi vajadzīgie dokumenti un citi dati;
  • Konts kādā no Latvijā strādājošām bankām. Lai piešķirtais ātrais kredīts internetā  varētu tikt pārskaitīts, nepieciešams aktīvs bankas konts;
  • Mobilais tālrunis. Tas nepieciešams, lai saņemtu paziņojumus un varētu sekot līdzi savām kredītsaistībām.

Ja pieteiksies aizdevumam kredītdevēja darba laikā, saņemsi to apmēram 10 – 15 minūšu laikā.

4 faktori veiksmīgai kredīta izvēlei

Ja viss vajadzīgais ir pieejams, atliek pieteikties pie izvēlētā aizdevēja. Lai būtu drošs, ka esi izvēlējies sev piemērotāko variantu, pārliecinies:

  • Kāda apmēra ātrie aizdevumi ir pieejami. Visbiežāk jaunie klienti saņem nedaudz mazāku summu, kā pastāvīgie klienti;
  • Cik ilgā laikā varēsi kredītu atmaksāt. Liela daļa aizdevēju nosaka, ka ātrie kredīti jāatdod 30 dienu laikā, taču ir arī aizdevēji, kas piedāvā patēriņa kredītu. Tā atmaksas termiņš ir lielāks;
  • Ar kādu procentu likmi Tev jārēķinās. Ieskaties, cik lielas ir procentu likmes un uzzini, cik izdevīgs ir konkrētais ātrais kredīts internetā .
  • Cik ilgā laikā kredītu saņemsi. Liela daļa aizdevēju kredīta izniegšanu sola 10 -15 minūšu laikā.

Svarīgi arī iepazīties ar citiem līguma nosacījumiem, piemēram, vecuma ierobežojumu. Taču tik pat nozīmīgi ir arī izvērtēt kredīta nepieciešamību un vēlmes saskaņot ar iespējām. Pirms aizņemies, pārliecinies, ka spēsi kredītu atmaksāt līgumā noteiktajā termiņā.

Tāpat arī jārēķinās, ka, izskatot pieteikumu, aizdevējs ņems vērā gan ienākumu līmeni, gan kredītvēsturi – tai jābūt pozitīvai.

Daži klikšķi datorā un nauda Tavā bankas kontā

Kad esi apsvēris visas nianses un esi izlēmis par labu aizdevumam, atliek vien pieteikties kredītam. Tiešsaistē norādi vajadzīgo kredīta summu un atmaksas termiņu. Pēc pieteikuma nosūtīšanas gaidi apstiprinājumu. Pozitīva lēmuma gadījumā, naudu saņemsi sev vēlamajā bankas kontā.

Ātrie aizdevumi tik tiešām ir vienkāršs veids, kā vajadzības gadījumā saņemt finanšu līdzekļus. Vienīgi jāatceras, ka ātrais kredīts internetā jāņem un jātērē apdomīgi.