Presesnams.lv

Preses līderis internetā

Kredīti līdz 2 gadiem paredzēti:

  • Neparedzētu izdevumu segšanai, piemēram, auto remontam, steidzamu operāciju un medicīnas pakalpojumu apmaksai, kā arī cietiem izdevumiem.
  • Ceļojumu vai medicīnisko procedūru apmaksai, tad ja pārdevējs nepiedāvā veikt maksājumus pa daļām.
  • Lielāku pirkumu iegādei.
  • Mājokļa remontam un citiem izdevumiem.

Aizņemoties patēriņa kredītu, nevienam nav jānorāda tā izlietošanas mērķis līdz ar to aizdevumu varēsiet izmantot tieši tam, kam bijāt to paredzējis.

Ātri kredīti ir kredīti, kas ir pieejami tikai, pamatojoties uz aizņēmēja finansiālo potenciālu, bez vajadzības pēc ķīlas. Ja Jūs vēlaties saņemt kredītu, izvēlieties aizdevēju ar zemākajām procentu likmēm un bez tām. Persona, kam nepieciešama nauda, var viegli aizpildīt pieteikumu aizdevēja mājaslapā un jau pēc stundas saņemt kredītu savā kontā. Ātrie kredīti ir parasti jāatmaksā 30 dienu laikā vai citā aizņēmēja izvēlētā datumā, kurš nepārsniedz 2 gadus.

Aprēķiniet, pirms piesakāties:

Kaut arī šie kredīti var izklausīties ļoti vienkārši, tie arī nāk ar risku. Lai gan naudas aizdevēji var piedāvā Jums naudu, kas Jums ir nepieciešama, procentu likmes ir augstākas, ja salīdzina ar bankām. Tātad tā ir aizņēmēja atbildība pārliecināties, ka šie kredīti neatstāj tukšumu tā maciņā.

Atbildīga aizņemšanās

Bieži vien cilvēkiem ir laba pieredze ar viņu pirmo kredītu un viņi jūtas iedrošināti pagarināt kredītu vai izņemt papildus naudu. Faktiski lielākā daļa uzņēmumu ātri piedāvā lielāku summu pēc tam, kad pirmais kredīts ir veiksmīgi atmaksāts.

Ja iespējams, izvairieties no kārdinājuma! Lai gan pirmajam kredītam varēja būt steidzams un nepieciešams pamatojums, ar laiku ir vieglāk klasificēt mūsu “vēlmes”, kā “vajadzības”. Jums pat to neapzinoties, Jūs varētu nonākt lielās parādsaistībās par priekšmetiem vai lietām, kas tiešām nebija nepieciešami.

Tags:

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.