Presesnams.lv

Preses līderis internetā

Kredīti pensionāriem

Kredīta atmaksa

Ātrie kredīti internetā ir labs īstermiņa risinājums, bet pirms aizņemies kredītu izvērtē savas spējas atmaksāt to noteiktajā laikā. Ja nespēsi atmaksāt noteiktajā laikā, tad viegli atliec kredīta atmaksu. Šādu pakalpojumu piedāvā SMScredit kompānija. Šis pakalpojums ir pieejams arī jaunajiem klientiem, kuriem pirmais kredīts ir bez maksas. Aizņemies atbildīgi un aizņemies tad, kad ātrais kredīts patiesi ir nepieciešams.

Kredīti ir jauns un mūsdienīgs piedāvājums Latvijas kredītu tirgū. Kredītus piedāvā gan bankas, gan citas kredītiestādes. Cilvēki var izvēlēties starp ilgtermiņa bankas kredītiem un īstermiņa ātrajiem kredītiem. Katram kredīta veidam ir savas priekšrocības un trūkumi.

Katra pieteicēja materiālā situācija tiks izvērtēta individuāli un tai piemeklēts vislabākais risinājums. Patēriņa kredītiem parasti nav nepieciešama ķīla vai galvojums, tomēr atsevišķos gadījumos, ja kredīta summa izvēlēta lielāka kā ikmēneša ienākumi atļauj, tad kā papildu nodrošinājums var tikt prasīts galvojums.

Bankas kredīti pensionāriem tiek piedāvāti uz ilgāku laika periodu, bet ātrie kredīti tiek piedāvāti tikai uz pāris nedēļām vai uz mēnesi. Bankas kredītu summas ir lielākas par ātro kredītu summām, bet procenti ir mazāki.

No otras puses, daudzas kredītiestādes piedāvā noformēt savu pirmo ātro kredītu vispār bez jebkādiem procentiem. Tas ir izdevīgāk, jo atmaksas summa ir vienāda ar aizdevuma summu, un nevajag pārmaksāt ne eiro centu. Šādu iespēju piedāvā pietiekami daudz kredītiestāžu, lai jebkurš klients jebkurā vecumā varētu izvēlēties sev piemēroto variantu.