Presesnams.lv

Preses līderis internetā

Kredīts 18

eiroIzcils kreditors Jums piedāvā ātro kredītu no 18 gadiem. 18 gadi ir tas vecums, kad aizņēmējs var saņemt ātro kredītu. Kredīts no 18 gadiem bez maksas nozīmē to, ka Jums būs jāatmaksā tikai tā naudas summa, kuru aizņēmāties bez procentiem un komisijas maksas.

Mūsdienās 18-19 gadīgiem jauniešiem ātrais kredīts internetā tiek izsniegts pāris minūšu laikā. Jāatgādina, ka darba vietas un citas līdzīgas prasības netiek prasītas. Citviet var būt iespējams pieteikties ātrajam kredītam no 18 gadiem, bet papildus prasība var būt darba vietas, pastāvīgi ienākumi un tamlīdzīgi. Tāpat ātrais kredīts internetā ir bez ķīlas, jo ne visiem 18 gados ir kustāmie un nekustāmie īpašumi, kurus viņš varētu ieķīlāt. Jāpiebilst, ka netiek prasīts arī galvotājs. Tas nozīmē, ka kreditors Jums piedāvā maksimāli vienkāršu, neticami ātru un gana izdevīgu ātro kredītu internetā.

Ātrais naudas kredīts internetā pieejams ikvienam pastāvīgajam Latvijas iedzīvotājam, kas sasniedzis pilngadību (tiesa, daudzas ātro aizdevumu kompānijas ātro naudas kredītu internetā piedāvā personām no 20 gada vecuma) un atbilst sekojošiem nosacījumiem:

  • Ir regulāri un pietiekami lieli ienākumi;
  • Ir atvērts bankas konts kādā no Latvijas bankām;
  • Ir aktīvs mobilā telefona pieslēgums;
  • Nav negatīvu ierakstu kredītvēsturē.

Paldies!