Presesnams.lv

Preses līderis internetā

Kredīts no 18 gadiem? Vai reāli?

Kā vēsta ātrie kredīti internetā, tad nemaz tik daudz piedāvājumi nav, ja aizņēmējam ir tikai 18 gadi. Mēs nolēmām apskatīt tuvāk, kas īsti ir pieejams 18 gadīgiem interesentiem. Šajā rakstā apskatīsim, kādas ir aizņemšanās iespējas no 18 gadiem.

Kredīts internetā

Ātrais kredīts noteikti nav domāts ilgtermiņa finansiālo problēmu risināšanai. Tāpat dažādi apstākļi liedz vai, tieši otrādi, ļauj aizņemties, kad tas pilnīgi noteikti ir nepieciešams. Piemēram, algas samazinājuma gadījumā uz zināmu laiku, kamēr problēma tiek atrisināta, bezdarba pabalsta pēdējos mēnešos, dažos gadījumos laikā, kad notiek darba meklējumi. Pēdējais kritērijs attiecas uz, piemēram, 18 gadu vecumu sasniegušu jaunieti, kurš oficiāli vairs nav vecāku aizgādībā, un darbs pēc vidusskolas beigšanas tikko atrasts. Pieņemot, ka viens mēnesis intensīva darba nesīs augļus, kredīta ņemšana ir apsverama lieta, ja to atbalsta kredīta izsniedzējs.

Nākamais solis ir – kredītdevējs, kurš izsniedz kredītu personām no 18 gadu vecuma. Ja godīgs aizņēmējs plāno dzīvi vienu mēnesi uz priekšu, apņēmību turpināt darbu vismaz vienu mēnesi var stiprināt arī solījums atdot naudu laikā. Līdz ar to ieplānotais, darba devēja solītais ienākumu apmērs var tikt uzrādīts kā mēneša ienākums,

No 18 gadiem aizdevumu dod Mogo, Vitacredit, AutoSOScredit un Credit24. Mogo, Vitacredit un AutoSOScredit gan ir konkrēta, ar auto ķīlu saistīta aizdevuma izsniedzējs, bet Credit24 aizdod naudu tikai personām, kurām ir ienākumi 4 mēnešu ilgumā. No tā var secināt, ka 18 gadus vecu jauniešu atbalstam, vai nu apzināti, vai nē, nav radīts ātro kredītu izsniegšanas mehānisms. Iespējams, tas ir tikai labi, jo 18 gadu vecumā varbūt vēl nav izveidojies paradums paļauties tikai pašam uz sevi, kas ir svarīgs nosacījums, lai vispār varētu ņemt kredītu, vai arī – pavisam bez tā iztikt.

Noteikti, atrodot aizdevēju, jāpajautā, kādas sankcijas ir aizdevuma nenomaksāšanas gadījumā, cik lieli soda procenti jāmaksā un kāda ir kārtība atmaksas problēmu gadījumā. Visi aizdevēji parasti uzsver, ka iespējamās problēmas jārisina nekavējoties, sazinoties ar kredīta izsniedzēju. Īpaši 18 gadīgajiem, kuriem pavērusies iespēja sākt patstāvīgu dzīvi, vajadzētu pievērsties šim jautājumam, jo neatmaksāts kredīts tiks nodots kredītu piedzinējiem, un kredīts vienalga būs jāatmaksā.

Aizņemties atbildīgi nozīmē būt pilnīgā skaidrībā par savām vēlmēm, izvērtēt to vajadzības pakāpi, attiecīgi izvēlēties labāko kredīta piedāvājumu (ar zemākajiem procentiem) un izpildīt dotos solījumus. Atbilstība šiem kritērijiem garantē drošu aizdevuma atmaksu un pozitīvas kredītvēstures saglabāšanu. Iedomājoties sevi pēc 10 gadiem, kad plānoto simts eiro vietā vēlēsieties aizņemties 50 000,- EUR mājas būvniecībai, starpībai nevajadzētu būt nekādai, tikai tam, ka summa ir lielāka otrajā gadījumā.

Astoņpadsmit gadīgo vēlmes un iespējas, protams, atšķiras no trīsdesmit gadnieku vēlmēm un iespējām, tomēr pamatojumam savā būtībā jābūt stabilam abos vecumos: skaidrai atbilstībai mērķim un ticībai (arī pamatotai) par spēju atmaksāt kredītu. Sākotnēji galvojums nav nepieciešams, bet arī mantiskais nodrošinājums gadu gaitā pieaug. Meklējot iespējas aizņemties, nevajadzētu aizmirst, ka darbs ir galvenā ķīla veiksmīgai attīstībai.