Presesnams.lv

Preses līderis internetā

Kredīts no 19 gadiem! Cik liels piedāvājums?

Nesen rakstījām par kredītu no 18 gadiem. Šoreiz nolēmām uzrakstīt par kredītu no 19 gadiem, jo arī 19 gadīgiem Latvijas Republikas iedzīvotāji mēdz aizņemties.

Kredīts internetā

Ja esat 19 gadu vecumā, izredzes iegūt kredītu ir pavisam nelielas, jo to piedāvā tikai dažas aizdevēju kompānijas. Ir ziņas, ko apstiprina interneta mājas lapā, bet ir arī informācija, ko sniedz mutiski dažādi avoti. Piemēram, par Credit24 arī mājas lapā atrodamā informācija liecina, ka šeit var saņemt kredītu jau no 18 gadu vecuma, tāpat arī kredītu pret auto ķīlu – uzņēmumā Mogo.lv. Mutiska informācija skan, ka kompānijas Incredit Group un Aut SosCredit arī izsniedz kredītus no 19 gadu vecuma pret auto ķīlu. Tomēr jauniešiem bez pastāvīgiem ienākumiem un darba vietas vajadzētu apdomāt, tāpat kā jebkuram kredīta ņēmējam, pirms iesniegt pieteikumu aizņēmumam. Daudzi kredītu devēji pat paši iesaka apdomāt un izvērtēt ātrā kredīta nepieciešamību vispār. Kredīta ņēmēja ziņā ir jautājums, cik ilgā laikā un par kādiem procentu maksājumiem kredīts var tikt atdots.

Šie kredīti no 19 gadiem ļauj Jums aizņemties summu līdz pat 1500 / līdz pat 3000 € un tas ir vairāk nekā pietiekami, lai atrisinātu finanšu krīzi. Jums ir jāatmaksā nauda atpakaļ izvēlētajā termiņā, bet Jūs varat izvēlēties arī veikt pakāpenisku kredīta atmaksu ilgākā laika periodā ar mazākiem ikmēneša maksājumiem.

Pieteikšanās kredītam ir ļoti ērta un vienkārša. Tomēr Jums ir nepieciešams izpildīt noteiktas formalitātes, pirms esat nolēmis pieteikties kredītam. Parasti šie ātrie kredīti tiek piedāvāti aizņēmējiem, kuri sasnieguši 18, 19 vai 20 gadu vecumu. Aizņēmējiem ir jābūt nodarbinātiem un ir nepieciešams arī derīgs norēķinu konts, uz kuru tiks pārskaitīta piešķirtā kredīta summa. Kredīta summa pēc pieteikuma apstiprināšanas parasti tiek ieskaitīta Jūsu bankas kontā tajā pašā dienā apmēram stundas laikā. Ir svarīgi atcerēties, ka ir nepieciešama laba kredīta atmaksas pagātne. Tas daudz nozīmē, kad aizdevējs pieņem lēmumu.

Deviņpadsmitgadīgo rīcības spēja pēc likuma ir pilnīgi patstāvīga, bet jāizanalizē nākotnes plāni, vai tie ļauj personai iegādāties aizņēmumu. Ja jums ir pastāvīgi ienākumi, kas paredzami vēlamajā kredīta atmaksas posmā, ir iespēja, ka tas ļaus atmaksāt kredītu pilnā apmērā paredzētajā laikā. Nevajadzētu aizņemties, ja ienākumi nav paredzami un nav droša plāna to iegūšanai. Aizņemties atbildīgi nozīmē arī iepriekš sastādīt plānu aizņēmuma atmaksai, pat ja tā termiņš ir tikai vien daži mēneši.