Presesnams.lv

Preses līderis internetā

Kur izmantot kredītu

KredītsUzdodot šādu jautājumu, pastāv iespaids, ka jūsu personīgo finanšu dzīve ir sakārtota, tāda, kurā, ja vajadzētu, jūs vēlētos izmantot iespēju aizņemties ar saprātīgu procentu likmi un apdomājot savas finanšu kapacitātes. Taču diemžēl situācijā, kurā nonāk cilvēki, kas savus finanšu paradumus nav veidojuši apzināti un vēl nav iemācījušies kontrolēt savu naudu, sabalansējot ienākumus un izdevumus, atšķirt patiesas vajadzības no vēlmēm, ātros kredītus spiesti izmantot sadzīves pamatvajadzību apmierināšanai. Tas – runājot par šodienas Latvijas valsti un pilsoņu prātiem. Taču ātrie kreditētāji radās laikā, kad gatavojās plīst nekustamā īpašuma burbulis, veidojās krīzes situācija, un ļoti daudziem cilvēkiem algas samazinājums lika vai nu atteikties no mājas kredīta, vai kārt zobus vadzī. Tā vietā, lai nenāktos izvēlēties šīs iespējas, varēja saņemt naudu, noformējot ātros kredītus, un to darīja daudzi. Galu galā pieprasījums taču rada piedāvājumu (ja pieprasījuma nav, piedāvājumu izdomā. Taču tas ir cits stāsts).Ilgstošas finanšu problēmas ātrie kredīti neatrisina, tie drīzāk var novest līdz personas maksātnespējai. Tāpēc vispirms jānoskaidro, kas rada vēlmi saņemt ātro kredītu – stabila finansiālā situācija vai piespiedu cēloņi.

Vispirms ātros kredītus var izmantot pārejas situācijās, kurās ilgtermiņa risinājums ir redzams, piemēram, noteikta termiņa bezdarba gadījumā. Finanšu ieguldījums bezdarba situācijā varbūt pat vēl nav vislabākais risinājums, jo, ierobežojot tēriņus un dzīvojot par bezdarba pabalsta apmēru, iespējams apgūt jaunas prasmes, kas palīdzēs gan ātrāk sākt jaunu darbu, gan iztērēt savu naudu apdomīgāk. Kaut gan arī citas situācijas, kad aprēķināta summa iztikai un atlikums rada drošības sajūtu, sniedz aizņēmējam pašam savu pamatojumu preces vai pakalpojumu iegādāties uz kredīta pamata.

Kā Jūs zināt, finanšu eksperti, ieskaitot tos, kas pieņem kredīta lēmumus par Jūsu spēju maksāt, izmanto noteiktas procentuālās daļas, kad runa ir par dažāda veida parādiem un ikmēneša maksājumiem. Šie procenti ir balstīti uz Jūsu ienākumiem. Tie ir ne tikai svarīgi, lai Jūs tos zinātu, kad Jūs piesakāties kredītam, bet vēl svarīgāk, lai Jūs zinātu, ka Jūsu finanses ir labā formā. Pats galvenais, lai ātrais kredīts internetā tiek izmantots atbildīgu un problēmu nebūs vai būs mazāk.