Presesnams.lv

Preses līderis internetā

Ladyloan kredītlīnija

ladyloanPēc Ladyloan atrodamajām ziņām, kredītlīnija ir paredzēta gadījumam, ja aizņēmējs vēlas saņemt aizdevumu no 50,- EUR līdz 1000,- EUR, bet nav pārliecināts, vai spēs atmaksāt visu aizdevumu uzreiz vai pa daļām. Kredītlīniju LadyLoan parasti izvēlas lielāku pirkumu un pēkšņu izdevumu apmaksai. Ladyloan kredītlīnijas ilgumu var izvēlēties līdz vienam gadam jeb 12 mēnešiem. Pamatsummas maksājumi ir sadalīti vienādās daļās, tādēļ procentu maksājumi ar katru nākamo kredīta maksājumu samazinās. Klients var izvēlēties sev izdevīgu Ladyloan kredīta atmaksas datumu, ņemot vērā algas dienu vai citu līdzekļu papildinājumu savā bankas kontā. Līdz ar to pirmais maksājuma datums var tikt atlikts līdz pat vienam mēnesim no kredīta līguma noslēgšanas dienas.

Noteikti, ka esat dzirdējuši, ka Ladyloan ātrais Kredīts līdz 500 EUR uz 30 dienām ar 0% komisiju. Ir pieejama arī kredītlīnija un patēriņa kredīts. Ir vērts iepazīties ar visiem trīs aizdevumiem, jo tas palīdzēs pieņemt lēmumu par sev visatbilstošāko jeb piemērotāko aizdevumu veidu no Ladyloan aizdevēja. Der atcerēties, ka ladyloan aizdevums ir pieejams gan sievietēm, gan vīriešiem. Ja esi vīrietis sākot no 20 gadiem un vēlies izmantot šo aizdevēju pakalpojumus, tad no tā nav jākaunas, jo tas ir tikai zīmols, kurš sākuma varētu likties, ka domāts tikai daiļajam dzimumam, bet patiesībā visiem.

Lai pieteiktos Ladyloan.lv kredītlīnijai, vietnē jāaizpilda reģistrācijas anketa, kurā klientam jānorāda savs vārds, uzvārds, personas kods, mobilā tālruņa numurs, e-pasta adrese, banka, kurā klientam ir konts, un ikmēneša ienākumi un izdevumi. Pēc reģistrēšanās jāpārskaita 0,01 EUR no aizņēmēja konta tā apstiprināšanai un jāiesniedz pieteikums aizdevuma saņemšanai. 15 minūšu laikā aizdevējs paziņo par kredīta lēmumu. Aizdevējs ir tiesīgs vākt informāciju no trešajām personām par aizņēmēja kredītvēsturi un personas datiem. Ja pēc aizdevēja rīcībā esošajām ziņām aizņēmēja maksātspēja neatbilst pieprasītajai summai, aizdevējs var piedāvāt mazāku kredītlīnijas summu.