Presesnams.lv

Preses līderis internetā

Ladyloan pirmā aizņemšanās

Pirmais – kredīts bez procentiem, kad dzirdam ātro kredītu, bet labākais par Ladyloan ir tas, ka pirmais kredīts bez procentiem pieejams līdz pat 500 eiro pēc mūsu valūtas. Tas ir ātrais kredīts, ko var saņemt jaunie klienti bez ķīlas un galvojuma. Jums nav jādod nekādi solījumi, ka ņemsiet maksas kredītu, jo tā tas vienkārši ir!

ladyloan

Jāmin arī iespēja jaunajiem klientiem saņemt atlaidi pirmā kredīta procentu maksājumiem. Ja esat jauns klients šajā uzņēmumā, pirmais kredīts jums tiks izsniegt bez procentiem vai komisijas maksas. Tas nozīmē, pat aizņemoties 500 Eiro, jums nāksies atmaksāt tieši to pašu naudas summu un ne centu vairāk.

Ja Lady loan aizdevējs ir nosūtījis Aizņēmējam (Tev) parastas vai ierakstītas vēstules ar atgādinājumiem par Aizņēmēja (Tavām) saistību izpildes kavējumu, Lady loan aizdevējam ir tiesības piedzīt no Aizņēmēja izdevumus, kas saistīti ar šādas vēstules sagatavošanu un nosūtīšanu Aizņēmējam (Tev), 7 eiro apmērā par katru šādu vēstuli.

Kā jau ierasts, arī Ladyloan aizdevējs piedāvā iespēju pagarināt aizdevuma atmaksu gadījumos, ja atmaksas termiņā nespējat segt visu parādu. Šī pagarināšana ir maksas pakalpojums tāpēc par to ir īpaši jāpadomā. Šī maksa jums būs jāpārskaita aizdevējam uzreiz, tādējādi pagarinot aizdevuma atmaksu par 15 vai 30 dienām. izmaksas ir atkarīgas no tā, cik lielu summu esat aizņēmušies un uz cik ilgu laiku vēlaties to pagarināt. Šī Ladyloan iespēja var būt ļoti noderīga, taču uz to nedrīkst paļauties. Minētais bezmaksas aizdevums, vairs nebūs bezmaksas, ja jums būs nepieciešamība pagarināt tā atmaksu. Ir svarīgi pārdomāt Ladyloan kredīta ņemšanu, jo atmaksas sarežģījumu gadījumā varat nonākt neapskaužamā situācijā.

DARBA LAIKS: P. – SV. 10:00-20:00. Tas ir tad, kad tiek izmaksāti kredīti. Kredītus var pieteikt ārpus darba laika – 00:24, jo internets sniedz šādu iespēju. Nauda tiek pārskaitīta darba laikā un rindas kārtībā līdzīgi, kā tas notiek, ja veicam starpbanku pārskaitījumus – no vienas bankas uz otru banku.