Presesnams.lv

Preses līderis internetā

Lieliski noslēpumi par patēriņa kredītu

Patēriņa kredīts ir paredzēts lielāku pirkumu vai pakalpojumu apmaksai, piemēram, ceļojumu, auto, sadzīves tehnikas iegādei, remontam, kā arī dažādu medicīnisku procedūru veikšanai, kuras nevarat apmaksāt vienā maksājumā un pārdevējs nepiedāvā dalīto apmaksu pa mēnešiem.

Izmantojot patēriņa kredītu, iespējams uzlabot dzīves kvalitāti arī tad, ja jums nav lieli iekrājumi un vairāku pirkumu vērtība ievērojami pārsniegtu jūsu mēnešalgu. Sadalot preces vai pakalpojuma vērtību vairākas daļās un veicot to apmaksu pa mēnešiem, tā vairs nešķiet tik dārga.

Patēriņa kredīts auto iegādei

Patēriņa kredīts var ļoti elementāri aizvietot auto līzingu. Patēriņa kredītus ātri un pavisam vienkārši iespējams noformēt internetā. Parasti šis process aizņem vien pus stundu un neprasa liekas birokrātiskas procedūras. Atkarībā no aizdevēja naudas summas, kuras tiek izsniegtas svārstās no 50 līdz 10 000 eiro, noformējot kredītu pie banku aizdevēja, pastāv iespēja saņemt arī lielāku aizdevumu.

Ir lietas, kas Jūs varētu interesēt saistībā ar patēriņa kredītu un auto iegādi. Auto līzings un patēriņa kredīts dod iespēju iegādāties auto. Auto līzings dod kredītu konkrēti auto, bet patēriņa kredīts var ne tikt izmantots auto iegādei. Auto līzings varētu būt ķīlas kredīts, jo auto līzinga laikā tiek reģistrēts uz līzinga kompānijas vārdu, bet patēriņa kredīts netiek. Patēriņa kredīta plus varētu būt tāds, ka rodoties problēmām ar kredīta atmaksu – aizņēmējs pats var pārdot auto un atmaksāt kredītu. Auto līzings šādu iespēju ne[pieļauj un tā ir problēma. Izlasiet šo divas un trīs reizes un saprotiet, ko es ar to gribēju pateikt.

Lai saņemtu izdevīgāko patēriņa kredītu auto iegādei un nemaksātu uzpūstas procentu maksas, pirms aizņemšanās salīdziniet aizdevēju piedāvājumus kāda no kredītu salīdzināšanas portāliem un ņemiet vērā, aizdevēju piedāvātas akcijas, kas bieži vien pat uz pusi samazina izmaksas par aizdevumu.