Presesnams.lv

Preses līderis internetā

Lietas, ko darīt darbā, ja neko negribas darīt

Kas veido labākās vibrācijas dabā? Vai tās ir dzīvas būtnes, apstākļi vai vide? Atbilde ir – viss nosauktais. Vai tās pašas vibrācijas nedarbojas arī tavā dzīvē? Darbs aizņem ļoti nozīmīgu tavas dzīves daļu, tādēļ ir vērts censties saprast, kas īsti ir tava darba iedvesmas un labsajūtas avots. Kādēļ šis darbs Tev vispār eksistē? Atceries, ka ar visu var veidot attiecības – sākot ar sevi, beidzot pat ar lietām, kas, kā pieņemts uzskatīt, ir nedzīvas – nauda un manta. Tomēr arī lietas sastāv no tādiem pašiem atomiem, kā mēs. Un attiecības? Vai tās nav kā kokles stīgas? Arī tās veidotas no materiāla, tikai pavisam smalka. Ja jau tā, tad attiecības var veidot arī ar darbu.

Ir cilvēki, kuri spēku turpināt savu ceļu atrod bērnībā. Reiz, jau pieaugušā vecumā, saņēmu mīļa cilvēka vērojumu, ka es joprojām vēl spēlējot paslēpes. Un tagad, vēl tuvāk dzīves otrajai pusei, kad man nepieciešams gūt enerģiju doties tālāk, es reizēm to atceros. Un paspēlējos ar darbu. „Paspēlēsimies mazliet, / Nekas briesmīgs nenotiek”, dzied „Hospitāļu ielas” puiši. Atceros arī, man patika šūpoles. Dažreiz, kad grūti, gribas sasniegt to vieglumu, ar kādu lielās krievu šūpoles bērnības parkā traucās augšup un lejup. Un mēģinu šo vieglumu atkal atsaukt. Jā, jāpastrādā ir, kamēr, kā mēs teicām, „uzšūpojas”, bet lidojums, kurš seko darbam… mmmm!

Man grūtībās palīdz spēja spēlēties, vēl vairāk – zināt savas mīļākās spēles. Fiziķis izskaidros viegluma pastāvēšanas brīnumu no sava viedokļa. Viņš sacīs, ka viss, kas notiek dabā, savstarpēji mijiedarbojas. Ja kustība kaut kur apstājas, tad tas notiek tādēļ, ka citur tā turpina attīstīties ar divkāršu spēku. Vielas un enerģijas nezūdamības likumi darbojas tiklab fizikā, kā cilvēka dzīvē.

Sanāca par vieglumu, spēlēm un bērnību. Ne miņas no darba! Varbūt to arī tavs darbs cenšas tev pateikt? Ja esi sapratis, ja esi sapratusi, vari doties uz priekšu. Mēs visi esam nedaudz bērni – neaizmirsti spēlēties!

Tags:

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.