Presesnams.lv

Preses līderis internetā

Likumi perfektam tēlam darba vidē

Pirmais iespaids ne vienmēr ir paliekošs. Ja esi pieļāvis kļūdas agrāk, bet pierādi, ka spēj augt un attīstīties – viss joprojām ir kārtībā. Tavas kļūmes tev piedos, pat vēl vairāk – priecāsies līdzi tavai izaugsmei. Protams, ne jau visi, bet tie daži tuvākie cilvēki, ar kuriem esi saistīts neredzamām saitēm.

Šo visu es stāstu tādēļ, lai pamazām ievadītu tevi pavisam nedaudzos likumos, kas jāzina par darba vides etiķeti.

Ja esi biroja darbinieks, tev ir vismazāk problēmu. Visticamāk, uzņēmumā jau pastāv kaut kādas iekšējās uzvedības, apģērba un runas kultūras iezīmes. Pat, ja tās netiek rakstiski izklāstītas darba pienākumu aprakstos, tev atliek tikai sekot tām, tādējādi ceļot savas firmas un personīgo prestižu.

Ja tu esi liela uzņēmuma vadītājs, tev ir jāsaprot, īstenībā – tu jau esi sapratis, kas ir tavu panākumu atslēga. Neliekuļo – gan jau arī ārējais (tiklab iekšējais) tēls ir daļa no sasniegumu resursiem.

Ja tev pieder pašam sava neliela kompānija un tu esi cilvēks, kurš pasaules vidē vairāk izceļas ar vizuālo tēlu, tev vienkārši jāpavēro, kā ģērbjas citi uzņēmēji. Pirmais solis uz savu stilu ir vērot un saprast, kas tev līdz šim visvairāk ir paticis. Mēs katrs esam sākuši savu dzīvi ar kādu paraugu atdarināšanu. Kāpēc lai, uzņemot startu biznesā, tu vēlreiz nedarītu to pašu?

Ieteikumu, kā tērpties, ir tūkstošiem. Tikai esi pacietīgs, un noteikti atradīsi savu stilu!

Tags:

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.