Presesnams.lv

Preses līderis internetā

Līzings vai kredīts?

Ja esat izlēmuši iegādāties kādu preci, saimniecības vai kādu citu veidu, jums ir dažādas iespējas kā rīkoties, lai šo vajadzību apmierinātu. Lūk daži, populārākie, veidi:

  • Izmantot savus iekrājumus.
  • Aizņemties kredītu.
  • Izmantot līzinga piedāvājumus.
  • Aizņemties no radiem vai draugiem.

Izvēloties kādu no šiem variantiem, jūs varat apmierināt radušos vajadzību. Bet lēmuma pieņemšanā esiet ļoti uzmanīgi, jo ir viegli pieļaut kļūdas, tās labot var būt krietni sarežģītāk. Dažādās situācijās mēs varam meklēt un atrast dažādus risinājumus. Ir arī iespējams veikt maiņu. Sava veida barteri. Atrast kādu kam ir prece kuru vēlamies un samainīt to pret ko tādu, ko vēlas šis, otrs, cilvēks. Ir pieejamas dažādas mājas lapas kuras piedāvā šādus, maiņas, sludinājumus.

Ja jums ir pieejami līdzekļi, ja ir iekrājumi tad kredīts vai līzings ir iespēja tikai attiecīgu apstākļu iespaidā. Jebkuras, šāda veida, saistības ir ļoti rūpīgi jāapdomā un ir jāizvērtē riski, un vajadzības aktualitāte kā arī nepieciešamība. Ja esat pārliecināti par to, ka šis pirkums ir nepieciešams varat sākt izvērtēt piedāvājumus. No tā kādi piedāvājumi ir pieejami attiecīgajā brīdī varat lemt par izvēli starp kredītu un līzingu.

Pirms pieteikties aizdevumam rūpīgi izvērtējiet visas iespējas. Rūpīgi apsveriet savas iespējas veikt aizdevuma atmaksu. Šis aizdevums, parasti, ir uz 30 vai mazāk dienām. Līdz ar to ir jārēķinās ar summas atmaksu vienā maksājumā jau tuvākajā laikā. ir iespējas pagarināt šo atmaksu, bet tas ir maksas pakalpojums un uz to nevajadzētu paļauties. Rīkojieties apdomīgi un sargājiet savas finanses.