Presesnams.lv

Preses līderis internetā

Lombardi Ogrē

Ogrē oficiāli darbojas 9 lombardu filiāles, starp kurām atrodas arī tādi sabiedrībā populāri lombardu zīmoli, kā Banknote, Vita lombards, Aizdevums 24, E kredīts un Moda kapitāls.

Visi iepriekš minētie lombardi piedāvā klasiskos lombarda pakalpojumus, kuros ietilpts aizdevuma izsniegšana pret ķīlu, preču uzpirkšana un pārdošana un vērtēšanas pakalpojumi. Papildus šiem pakalpojumiem vairākos lombardos pieejams arī īstermiņa aizdevums bez ķīlas.

Ogres lombardos, kā ķīla tiek pieņemta

Pakalpojumi

  • Foto, video un audio tehnika,
  • Zelts, tā izstrādājumi un to lūžņi,
  • Juvelierizstrādājumi,
  • Mobilie telefoni un datortehnika,
  • Sporta inventārs un velosipēdi,
  • Spēļu konsoles,
  • Navigatori,
  • Sadzīves tehnika,
  • Monētas un citas vērtīgas lietas.

Aizdevums vai cena, kuru iespējams saņemt apmaiņa pret jūsu izvēlēto preci, parasti sastāda 95% no preces šī brīža tirgus cenas, taču jāņem vērā, ka katra prece tiek vērtēta individuāli, un vērā tiek ņemts tās fiziskais un vizuālais stāvoklis, kā arī komplektācija.

Lai prece tiktu novērtēta pēc iespējas augstāk, tai vajadzētu pievienot oriģinālo iepakojumu, lietošanas pamācību, pirkuma čeku, papildus piederumus vai vismaz kādu no iepriekš minētajām lietām. Tā kā uzmanība tiek pievērsta preces vizuālajam izskatam, dažreiz preces vērtību iespējams paaugstināt, tovienkārši notīrot un veicot vizuālo apkopi.

Vairāki lombardi Ogrē savus pakalpojumus piedāvā arī internetā. Internetā iespējams iepazīties ar pakalpojumu sniegšanas noteikumiem, aizdevumu procentu likmēm un uzpirkšanas cenām. Dažās lombardu mājas lapās, iespējams apskatīt un iegādāties tajos pieejamās preces, kā arī pieteikties īstermiņa aizdevumam bez ķīlas.

Internetā pieejamie lombardu pakalpojumi, bieži vien ļauj ietaupīt laiku, aiztaupīt došanos uz kādu no lombardu filiāle un izvēlēties izdevīgāko darījumu. Internetā iespējams salīdzināt vairāku lombardu aizdevumu izsniegšanas procentu likmes un preču uzpirkšanas maksas, piemēram, zeltam. Vairāku lombardu mājas lapās apskatāmas pārdošanā esošas preces no visām konkrētā lombarda filiālēm, tādējādi klientam ir iespēja vieglāk orientēties vispārējā piedāvājumā, un atrast kāroto preci par izdevīgāko cenu.

Tuvāko, izvēlētā lombarda filiāli atradīsiet konkrētā pakalpojumu sniedzēja mājas lapā – sadaļā kontakti, filiāles vai kā mūs atrast.

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.