Presesnams.lv

Preses līderis internetā

Lombardi Rīgā

Rīga ir vislielākā un apdzīvotākā Latvijas pilsēta, līdz ar to lombardu skaits un piedāvājumu dažādība tajos ir visaugstākā. Rīgā vienuviet atrodamas gandrīz visu Latvijas teritorijā strādājošo lombardu filiāles, kā rezultātā, vajadzības gadījumā, ikvienam ir iespēja izvēlēties sev tīkamāko un izdevīgāko lombarda pakalpojumu sniedzēju.

Rīgā darbojas arī tādi lombardi, kā Banknote, Vita lombards, E-kredits un citi pazīstamākie lombardu zīmoli.

Lombardos tiek izsniegti aizdevumi pret ķīlu, uzpirkti dārgmetāli un citas vērtīgas preces, pārdotas uzpirktās preces un neatpirktās ķīlas, kā arī veikta vērtslietu novērtēšana. Vairākos lombardos tiek izsniegti arī aizdevumi bez ķīlas vai noformēts kredīts pret automašīnas ķīlu vai jauna automobiļa iegādei.

Lielākoties visi lombardi labprāt uzpērk, vai par nodrošinājumu – ķīlu aizdevuma izsniegšanai noformē:

Kredīts internetā

  • Zelta izstrādājumus un tā lūžņus,
  • Dažādu metālu juvelierizstrādājumus,
  • Foto, audio un video tehniku,
  • Sadzīves tehniku,
  • Datortehniku,
  • Navigatorus un spēļu konsoles,
  • Mobilos telefons,
  • Velosipēdus,
  • Sporta inventāru un citas līdzīgas preces.

Lai iepazītos ar lombarda sniegtajiem pakalpojumiem un to noteikumiem ir jādodas uz izvēlētā lombarda filiāli, vai arī jāapmeklē tā mājas lapa internetā.

KredītsLombardu mājas lapās iespējams iepazīties ar piedāvātā aizdevuma nosacījumiem, ķīlu un uzpērkamo preču sarakstu, uzpirkšanas cenām, pārdošanā esošajām precēm, tuvāko filiāļu adresēm un vēl daudz ko citu. Pirms došanās uz lombardu, internetā iespējams salīdzināt lombardu piedāvājumus un izvēlēties to Rīgas lombardu, kurš piedāvā augstāko preču uzpirkšanas cenu vai zemāko aizdevuma procentu likmi, kā arī atrast vajadzīgo preci par visizdevīgāko cenu.

Daži lombardi savus pakalpojumus piedāvā arī interneta vidē, tas nozīmē, ka, lai saņemtu aizdevumu, pārdotu vai iegādātos preci, Jums nav jādodas ārpus mājas vai biroja, lai veiktu kādu no šīm darbībām, viss kas jums nepieciešams, ir interneta pieslēgums vai mobilais tālrunis ar iespēju veikt zvanu.

Lai neapjuktu lielajā lombardu piedāvājumu klāstā, salīdziniet tos internetā un izvēlieties Jums atbilstošāko un izdevīgāko lombarda piedāvājumu Rīgā vai citviet Latvijā, kā arī izmantojiet iespēju veikt nepieciešamās darbības interneta vidē.

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.