Presesnams.lv

Preses līderis internetā

Mikrokredīta piešķiršana

  • Kredīts tiek piešķirts uzņēmumiem, noslēdzot standarta aizdevuma, kā arī ķīlas līgumu.
  • Kredīti tiek piešķirti tiem uzņēmumiem, kas ir uzsākuši savu darbību un nav nonākuši parādnieku reģistros, kā arī nav uzsākuši maksātnespēju vai ir ar tās pazīmēm.
  • Aizdevuma gada procentu likmes (GPL) tiek noteiktas katram uzņēmumam individuāli, atkarībā no tā kredītriska un citiem faktoriem.
  • Aizņemoties atkārtoti, gluži kā ātro kredītu gadījumā, tiek piešķirtas lielākas naudas summas un izdevīgāki kredīta nosacījumi.

Visi kredīta pieteikumi tiek izvērtēti operatīvi un bez maksas, turklāt atbilde parasti tiek sniegta lieki nevilcinoties, kas bieži vien notiek pat 1 dienas laikā.

Mikrokredīts ir viens no veidiem, kā jaunajiem uzņēmumiem veiksmīgi uzsākt un attīstīt uzņēmējdarbību. Šis kredīta veids arī var kalpot kā variants uzņēmējdarbības uzlabošanai un ražošanas efektivitātes paaugstināšanai brīžos, kas uzņēmumam vairs neklājas tikt labi, kā bijis iecerēts. Mikrokredīts uzņēmumiem līdzīgi kā ātrais kredīts privātpersonām, ļauj segt neplānotus izdevumus un izkļūt no nelielām finansiālām problēmām, kas dzīves laikā var negaidīti piemeklēt ikvienu no mums.

Papildus priekšrocības

Neatkarīgi no ātras pieejas naudai, kredīti ir arī ērti pielietojami. Aizņēmējam nav nepieciešams ilgi gaidīt, lai saņemtu atbildi par piešķiršanu vai atteikšanu. Tāpēc šis ir ērtākais veids, kā pārvarēt krīzes situācijas. Risinājums ir! Atliek izvērtēt, cik piemērots ir šis risinājums aizņēmēja situācijai.

Kredīta pieteikuma process ir arī mazāk sarežģīts, salīdzinot ar citiem kredītiem. Ir arī nepieciešams mazāk dokumentācijas.

Vairāk informācijas par piedāvātajiem mikrokredītiem var apskatīt te pat internetā atrodamajās aizdevēju mājas lapās, turklāt tajās iespējams pieteikties arī pašam aizdevumam.

Tags:

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.