Presesnams.lv

Preses līderis internetā

Mikrokredīts

Mikrokredītu varētu raksturot, kā ātro kredītu uzņēmumiem, kurš ir izdevīgs risinājums gadījumos, kad bankas atsaka aizdevumu, vai nepieciešama pavisam neliela naudas summa. Mikrokredīts parasti tiek pielāgots maziem vai vidējiem uzņēmumiem, kuriem nepieciešami finansiāli līdzekļi apgrozāmā kapitāla vai investīciju finansēšanai.

Šo kredīta veidu piedāvā gan bankas, gan nebanku aizdevēji, turklāt aizdevumu summas un atmaksas termiņa var ievērojami atšķirties, atkarībā no tā, kādu aizdevēju izvēlēsieties. Nebanku aizdevēji parasti piedāvā aizdevumu no 1000 līdz 25 000 EUR ar atmaksas termiņu no 6 līdz 36 mēnešiem, taču banku piedāvātais atmaksas termiņš var sasniegt pat 10 gadus.

Mikrokredītu apjoms nosacījumi un maksājumu grafiks parasti tiek sastādīts katram uzņēmumam individuāli, līdz ar to pastāv iespēja tikt pie īpaši izdevīgiem piedāvājumiem, kas radīti pielāgojoties jūsu šī brīža situācijai.

Visbiežāk šie kredīti ir kredīti, kas tiek klasificēti kā kredīti bez ķīlas. Tātad šāds kredīts ir kredīta veids, kam nav vajadzīga ķīla apmaiņā pret naudu, kuru vēlaties aizņemties. Tā vietā par ķīlu kalpo Jūsu ienākumi, laba kredītvēsture un atbilstošais vecums, kas nodrošina kredīta summu un tās atmaksu.

Labākā lieta par šiem kredītiem ir tā, ka tie ir ļoti viegli pieejami, un aizņēmējam būs iespēja saņemt naudu, tiklīdz visas prasības būs izpildītas un tiklīdz būs saņemts apstiprinājums. Papildus tam, kredīta prasības ir minimālas, un Jūs tās varēsiet bez bažām izpildīt.

Tags:

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.