Presesnams.lv

Preses līderis internetā

Naudas kļūdas

Problēmām mūsu finanšu pasaulē nevajadzētu bojāt pārējos mūsu dzīves aspektus. Tomēr pārāk bieži tas tā notiek. Un tas ir tikai tāpēc, ka mēs esam piekopuši dažus diezgan sliktus ieradumus, ka tad, kad mēs saskaramies ar finanšu sarežģījumiem, tas negatīvi ietekmē visu mūsu dzīvi.

Šeit ir finanšu kļūdas no kā izvairīties, lai palīdzētu saglabāt finanšu stabilitāti:

Finanšu kļūda: dzīvošana pāri saviem līdzekļiem. Vienkārši sakot, ja Jums nav naudas, netērējiet to. Zemās procentu likmes pēdējo desmit gadu laikā un viegli pieejamās kredītkartes ir iegrūdušas daudzus no mums tieši tādā situācijā, kad mēs veicam pirkumus, ko nevaram atļauties, bet mēs veicam tos tik un tā un nomaksājam to cenu laika gaitā. Izrēķiniet, cik Jūs pelnāt, cik Jūs esat parādā, izveidojiet savu budžetu un netērējiet vairāk kā Jūs varat atļauties.

Finanšu kļūda: pārāk daudz kredītkaršu. Pārāk daudzu kredītu un kredītkaršu izmantošana sniedz Jums nepareizu priekšstatu par saviem reālajiem ienākumiem. Tas var notikt vairākos veidos. Jūs, iespējams nedomājat par lielāku preču iegādi līzingā kā par kredīta pirkumu, lai gan realitātē tas ir tieši tas. Ja Jūs tiešām nevarat sevi kontrolēt, pārgrieziet šīs kartes, bloķējiet tās bankā, lai Jums ir neiespējami tām piekļūt, un neglabājiet to kodus nekur pierakstītus.

Finanšu kļūda: veicamo maksājumu izvēle. Dažreiz Jūs nevarat samaksāt visu uzreiz. Tie ir grūti laiki, protams, un Jums ir nepieciešams izvēlēties, kurus maksājumus Jūs veiksiet vispirms. Jumts virs Jūsu ģimenes galvas un ēdiens uz galda ir galvenās lietas, par to nav šaubu. Tātad, kad Jūs maksājat rēķinus, nosakiet prioritātes un apmaksājiet svarīgākos maksājumus vispirms.

Tags: ,

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.