Presesnams.lv

Preses līderis internetā

Nordea auto līzings

Nordea piedāvā izdevīgu auto līzingu, kā arī vairākus līzinga veidus, ieskaitot pilna servisa līzingu. Lai neapmaldītos piedāvājumā, nepieciešams tuvāk izpētīt līzinga nosacījumus un to, kas katram no tiem raksturīgs. Nordea auto līzings pieejams gan fiziskām, gan juridiskām personām, taču šajā rakstā uzsvars būs uz tieši privātpersonām piedāvāto līzingu.

Nordea auto līzings: piedāvājums un atšķirības tajā

  • Nordea finanšu līzings – finanšu līzings ir izplatītākais līzinga veids. Iegādājoties auto ar šādu līzingu, to pēcāk paturat savā īpašumā. Minimālā līzinga summa ir 5000 eiro, bet pirmā iemaksa – 10% jaunām, 20% lietotām automašīnām. Protams, līzinga pakalpojumu pieslēdzot, tiek ņemta vērā kredītvēsture un iepriekšējās saistības ar banku.
  • Nordea operatīvais līzings – operatīvais līzings ir noma. Lai nomātu auto, tā pārdevējam vajag būt oficiālam automašīnu pārdevējam. Tas ir, no privātpersonām nomāt auto nedrīkstēs. Termiņa beigās auto tiek nodots atpakaļ Nordea īpašumā. Šo pakalpojumu visbiežāk izmanto uzņēmumi, jo šādi var uzturēt “vienmēr jaunus” dienesta auto, neraizējoties par to, kā tos vajadzēs pārdot, kad tie nolietojušies.
  • Nordea pilna servisa līzings – pilna servisa līzings nodrošina tehnisko atbalstu 24 stundas diennaktī, savukārt apkopes, servisa u.c. maksājumi tiek apkopoti viegli pārskatāmā mēneša izrakstā. Šo pakalpojumu, protams, visbiežāk izvēlas uzņēmumi, kas tādējādi tiek atviegloti, jo iespējams pievērsties tikai uzņēmuma vadībai, nevis sekundārām lietām kā dienesta auto pārvalde. Tiek samazinātas uzskaites problēmas, tiek vispārīgi atvieglota automašīnu uzturēšana.

Kas kopīgs visiem līzinga veidiem Nordea bankā? Visos jāmaksā par dokumentu noformēšanu (1,5% no līzinga summas, min. 150 eiro), kā arī vērtēšanas un, protams, pārreģistrācijas izmaksas. Visiem līzinga veidiem Nordea piedāvā īpaši izdevīgus nosacījumus KASKO un OCTA apdrošināšanas saņemšanai. Nordea auto līzings var būt pirmais solis ceļā uz jaunu auto. Lai gan kompānijai ir lielāka “sākuma barjera”, tas ir, pamatnosacījumi nav pretimnākošākie – piemēram, minimālā summa lielāka nekā citās bankās – Nordea auto līzings uzskatāms par izdevīgu un katrā ziņā vēlamu pakalpojumu.