Presesnams.lv

Preses līderis internetā

Par portatīvo datoru iegādi

Jūs varat atrasties situācijā, kad Jums ir jāpievēršas portatīvo datoru nomai. Jūsu pašreizējais portatīvais dators, iespējams, atrodas remontā un Jums ir nepieciešams dators ceļojumam, vai arī Jums var būt nepieciešama palīdzība birojā uz laiku. Neatkarīgi no iemesla, ir svarīgi izlasīt portatīvā datora pārskatu, pirms Jūs nolemjat to iznomāt. Jums jāizpēta uzņēmums, no kā Jūs nomāsiet datoru, kā arī jāizlasa nomas līgums un jāuzzina, vai dators atbilst Jūsu vajadzībām.

Šeit ir daži no labākajiem portatīvo datoru ražotājiem, kas ražo lētus un augstas kvalitātes datorus:

Pakalpojumi

Dell

Šodien Dell ražo vienus no lētākajiem datoriem tirgū. Katrai līnijai ir sava mērķa auditorija.

Uzņemties atbildību un veiciet savu pētījumu rūpīgi un pacietīgi, lai nonāktu pie laba secinājuma. Ja Jūs meklēsiet uzmanīgi un rūpīgi, Jūs atradīsiet dažus veikalus, kas datorus atdod gandrīz par velti!

3G & 4G

3G, jeb 3. paaudzes mobilo datu savienojums nodrošina piekļuvi internetam vietās, kur pieejams 3G mobilo sakaru pārklājums. 3G maksimālais datu pārraides ātrums ir 56 Mbit/s lejupielādei un 22 Mbit/s augšupielādei.

BLUETOOTH

Bluetooth pieslēgums paredzēts drošai bezvadu datu pārraidei starp dažādām iekārtām (līdz pat 150m). Tas dod iespēju jūsu portatīvajam datoram bez vadiem savienoties ar jūsu mobilo telefonu, otru portatīvo datoru, plauktstdatoru u.c. bluetooth iekārtu, lai apmainītos ar Mp3 mūziku, bildēm un dokumentiem. Ar bluetooth jūs varat pieslēgt bezvadu austiņas ar mikrofonu, peli, klaviatūru, printeri u.c. iekārtas, kas uztur bluetooth pieslēgumu.

Daži no tehnoloģijas Bluetooth izmantošanas veidiem:
  • failu pārsūtīšana starp datoriem vai starp datoru un citu ierīci;
  • drukāšana, izmantojot Bluetooth iespējotu bezvadu printeri;
  • ar Bluetooth aprīkotas bezvadu tastatūras vai peles izmantošana, mūzikas klausīšanās bezvadu radioaustiņās;
  • personiska ciparasistenta (PDA) sinhronizēšana ar datoru vai citu ierīci;
  • bezvadu pievienošanās internetam ar mobilo tālruni vai modema serveri;
  • pievienošanās Bluetooth personiskajam tīklam (PAN – tā ir tehnoloģija, kas ļauj izveidot Ethernet tīklu ar bezvadu saitēm starp pārnēsājamajiem datoriem, mobilajiem tālruņiem un rokas ierīcēm).

*Lai izveidotu savienojumu ar portatīvo datoru, kam pieejams bluetooth, visām pievienojamām iekārtām nepieciešams bluetooth atbalsts.

Izskats un stils – Papildus klēpjdatora kvalitātei, lielākā daļa potenciālo pircēju vēlēsies datoru konservatīvā stilā. Nav nepieciešamas mirgojošas gaismas vai neona krāsas, Jums būs nepieciešams moderns dators, kas labi iederēsies biznesa vidē.

Lai gan ir arī citi apsvērumi, piemēram, cena, garantija; cerams, ka iepriekš uzskaitītie faktori atvieglos Jūsu datora iegādi. Nesteidzieties, pirms jūs veicat pirkumu. Izvēlieties gudri.

Tags:

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.