Presesnams.lv

Preses līderis internetā

Patēriņa kredīts auto iegādei

Ikviens kura rīcībā kaut reizi bijusi automašīna apliecinās, ka tā padara dzīvi daudz ērtāku, ātrāku un komfortablāku. Protams, arī automašīna, kā jebkura cita lieta prasa finansiālus ieguldījumus, gan tās iegādes, gan uzturēšanas laikā, taču, ja vadāmies pēc senā teiciena „laiks ir nauda” tad ar auto palīdzību iespējams ietaupīt daudz laika, kuru varam veltīta naudas pelnīšanai.

Ja vēlaties iegādāties auto, taču ar saviem līdzekļiem nepietiek, pastāv divi vienkārši risinājumi, vai nu pacietīgi krāt un ik mēnesi atlikt kādu naudas summiņu vai noformēt patēriņa kredītu auto iegādei. Krāšanas process varētu būt laikietilpīgs, taču, noformējot aizdevumu, jūs ar auto varētu braukt jau šodien.

Izvēloties patēriņa kredītu auto iegādei aizdevuma atmaksa notiktu pakāpeniski, dalītos maksājumos, kurus jūs veiktu ik mēnesi, tāpat, kā iekrājot naudu, taču aizdevuma gadījumā jūs auto varēsiet izmantot uzreiz nevis tad, kad tiks sakrāta vajadzīgā naudas summa.

Patēriņa kredītu auto iegādei izsniedz gan banku, gan nebanku aizdevēji. Vairāki aizdevēji, to starp arī bankas, šo aizdevumu piedāvā noformēt, kā standarta patēriņa kredītu, par kura izlietošanas mērķi nav jāinformē aizdevējs, kā arī nav nepieciešama ķīla vai galvotājs. Paralēli patēriņa kredītam tiek piedāvāti auto līzingi un aizdevumi pret auto ķīlu, taču šajos gadījumos jārēķinās, ka auto būs jānorāda kā kredīta nodrošinājums un līdz kredīta atmaksāšanas brīdim jūs skaitīsieties, kā auto lietotājs, nevis īpašnieks.