Presesnams.lv

Preses līderis internetā

Pazīmes, kuras liecina, ka esi finansiāli stabils

Katram cilvēkam ir savs priekšstats par finansiālo stabilitāti, tomēr parasti finansiāla stabilitāte atspoguļo Jūsu vai Jūsu ģimenes situāciju tad, kad Jums nav regulāri jādomā par to kā veikt ikmēneša maksājumus. Finansiāla stabilitāte ļauj Jums pirkt to ko vēlaties un kad vien vēlaties. Lai pārliecinātos par to, ka Tu esi finansiāli stabils un no aizdevumiem vai kredītu kompānijām neatkarīgs cilvēks, Tev ir jādomā uz priekšu un jāveic uzkrājuma veidošana.

Pirmā pazīme par to, ka Tu esi finansiāli stabils atkarīgs no tā vai Tu regulāri izmanto savas kredītkartes overdrafta iespēju. Nav nekas slikts laiku pa laikam izmantot savas kredītkartes overdraftu, taču ja Tu dzīvo no algas līdz algai visu laiku izmantojot overdrafta pieslēgto opciju, tad Tu neesi finansiāli stabils. Finansiāli stabili cilvēki var atmaksāt visus ikmēneša rēķinus tā, lai papildus pāri paliktu nauda priekš pārtikas un ikdienas nepieciešamajiem tēriņiem.

Nākamais iemesls, kas liecina par to, ka Tu esi finansiāli stabils ir tas, ka Tu vairs nesatraucies par savām finansēm. Tas ir viens no galvenajiem rādītājiem, kas var noteikt to, ka Tava finansu dzīve ir kļuvusi ļoti stabila. Vairāk kā 90% Latvijas iedzīvotāji regulāri uztraucās par savām finansēm. Tie, kuriem ir izdevies būt atlikušajos 10% ir tiešām noveicies, jo mūsdienu finansiālajā pasaulē ir ļoti grūti nopelnīt tik daudz, lai varētu neuztraukties par naudu. Ja Tavi ienākumi ir atbilstoši, taču Tu joprojām saproti to, ka uztraucies par savām finansēm, tad Tev ir jāmēģina pamazām pārstāt raizēties un izbaudīt to, ka Tev nav jāuztraucas par to, kā tiks nomaksāti visi Tavi rēķini.