Presesnams.lv

Preses līderis internetā

Sefinance Credit

Sefinance Credit ir uzņēmums, kurā ir apvienojušies speciālisti ar vairāku gadu desmitu pieredzi attiecīgajā nozarē. Šis uzņēmums ir viens no pirmajiem, kas 2010. gadā sāka piedāvāt kredītu apvienošanas pakalpojumus Latvijas iedzīvotājiem. attīstoties un saņemot klientu atzinību, šis uzņēmums ir papildinājis savu piedāvājumu klāstu arī ar citiem finanšu pakalpojumiem šādi sniedzot iespēju risināt dažādas vajadzības vienuviet.

Šis uzņēmums piedāvā diezgan plašu klāstu ar dažādiem pakalpojumiem gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. Lūk, kādus pakalpojumus šeit ir iespējams saņemt:

  • Privātpersonām:

o             Patēriņa kredīts.

o             Hipotekārais kredīts

o             Auto līzings.

  • Uzņēmumiem:

o             Finanšu direktora pakalpojumi.

o             Korporatīvās finanses.

o             Krājumu finansēšana.

Pieteikšanās šī uzņēmuma kredītiem ir diezgan vienkārša. Protams, tāds kredīts kā hipotekārais, prasīs nedaudz lielāku laika ieguldījumu, bet kopējais pieteikuma process ir ļoti vienkāršs. Piemēram, patēriņa kredīta process izskatās šādi:

  • Jūs aizpildāt pieteikuma anketu, kura sastāv no jūsu personīgās informācijas, jūsu ienākumu apraksta un citas līdzīgas informācijas. To varat aizpildīt gan uzņēmuma mājas lapā gan ierodoties uzņēmuma ofisā.
  • Nākamais solis ir jau no uzņēmuma puses. Aptuveni 15 minūtes pēc jūsu pieteikuma saņemšanas ar jums sazināsies speciālists, kurš tad precizēs nepieciešamo informāciju un izteiks jums piedāvājumu, ja tas uz ko pieskaties jums ir atteikts, bet ir citi varianti.
  • Nākamais solis ir līguma parakstīšana. To ir iespējams izdarīt uzņēmuma ofisā, vai šis līgums jums var tikt nosūtīts, izmantojot kurjeru.
  • Pēc līguma parakstīšanas (kurjera gadījumā pēc līguma saņemšanas) jau 30 minūšu laikā tiks veikts naudas pārskaitījums uz jūsu kontu.