Presesnams.lv

Preses līderis internetā

Swedbank auto līzings

Swedbank auto līzings ir viens no izdevīgākajiem Latvijā. Bankai ir sadarbības līgumi ar daudziem auto plačiem, taču arī pati banka neslinko un piedāvā uz nomaksu iegādāties desmitiem lietotu automašīnu savā līzinga mājaslapā. Tāpat Swedbank izceļas arī ar to, ka piedāvā auto līzinga vietā paņemt patēriņa kredītu, kas ir labāk piemērots cilvēkiem ar zemākiem ienākumiem; tas ļauj arī bez problēmām iegādāties automašīnas no sludinājumu portāliem. Šajā rakstā apskatīsim svarīgāko, ko der zināt par Swedbank piedāvāto līzingu.

Svarīgākais, ko zināt par Swedbank auto līzingu

  • Pirmā iemaksa, sākot no 10%;
  • Periods – no 6 līdz 60 mēnešiem;
  • Minimālie ienākumi – no 600 eiro mēnesī;
  • Minimālā aizdevuam summa – 5000 eiro;
  • Obligāta KASKO apdrošināšana;
  • Internetbankā pieslēgt izdevīgāk – ietaupi pat vairākus simtus eiro (atkarīgs no auto cenas)!

Swedbank operatīvais līzings (auto noma)

Swedbank piedāvā ne tikai iegādāties uz nomaksu, bet arī īrēt auto. Šo pakalpojumu parasti izmanto fiziskas personas, lai varētu par lētāku naudu uzturēt dienesta auto jaunus, neraizējoties par to, ko beigās vajag darīt ar šo auto (t.i., to atdod bankai par mazāku vērtību). Šajā gadījumā, protams, auto nepaliek jūsu vai firmas īpašumā, lai gan iespējams to no bankas atpirkt par līgumā norādīto vērtību.

Swedbank finanšu līzings (auto iegāde uz nomaksu)

Finanšu līzings ir “parastais” līzings, kura termiņa beigās saņemat auto savā īpašumā. Šis auto līzinga veids ir īpaši izdevīgs privātpersonām, kas vēlas iegādāties personīgo vai ģimenes automašīnu. Varat izvēlēties saņemt auto no Swedbank līzinga kataloga, kā arī sadarbības partneriem. Savukārt ja automašīnu vēlaties iegādāties no citas privātpersonas ar līzingu, jārēķinās, ka tai tiks veikts novērtējums, kas nozīmē papildus izmaksas.

Swedbank piedāvā dažādas atlaides apdrošināšanai, piemēram, KASKO apdrošināšanai tiek piešķirta 15% atlaida, bet OCTA polise ir 15% lētāka pirmos trīs mēnešus. Augstāk minētie Swedbank līzinga nosacījumi, jāsaka, tomēr nav paši pretimnākošākie Latvijā (taču procentu likmes gan ir izdevīgas), tādēļ banka tiem, kas nekvalificējas, piedāvā patēriņa kredītu, kas paredzēts auto iegādei.