Presesnams.lv

Preses līderis internetā

Vivus.lv patēriņa kredīts

FinansesVivus.lv ir viens Latvijas lielākajiem un pazīstamākajiem ātro kredītu aizdevējiem. Šis aizdevējs ir pazīstams ar dažādām darbībām gan kredītu izsniegšanu gan dažādām citām aktivitātēm kuras organizē vai sponsorē šis uzņēmums. Atšķirībā no lielākās daļas ātro kredītu izsniedzēju, šis uzņēmums piedāvā patēriņa kredītu kuru var saņemt kā ātro kredītu. Varat aizņemties summas no 50 eiro līdz pat 1500 eiro uz atmaksas laiku no 1 līdz 24 mēnešiem. kredīta saņemšana ir kā ātrajam kredītam, bet atmaksa notiek kā parastam patēriņa kredītam.

Šis uzņēmums ir Alternatīvo Finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs, līdz ar to varam saņemt papildus apstiprinājumu aizdevēja godīgai un likumīgai darbībai.

Šim aizdevumam nav noteiktas summas pirmajam aizdevumam. Ir iespējams saņemt maksimālos summu, 1500 eiro, jau pirmajā aizņemšanās reizē. Šī iespēja ir atkarīga no jūsu maksātspējas un iepriekšējo kredītu pieredzes. Katrs pieteikums tiek izvērtēts atsevišķi balstoties uz individuālā klienta apstākļiem un iespējām.

Lai saņemtu šādu aizdevumu, jums ir jāatbilst dažām prasībām:

  • Esat pastāvīgs Latvijas Republikas iedzīvotājs.
  • Esat vecumā no 20 līdz 75 gadiem.
  • Jums ir pastāvīgi ienākumi.
  • Jums nav kavēti kredītu maksājumi.
  • Jums ir bankas konts kādā no Latvijas bankām.
  • Jums ir e-pasts un mobilais telefons.

Ja jūs atbilstat šīm prasībām, tad varat saņemt aizdevumu no šī aizdevēja. Tomēr atbilstība noteikumiem vēl negarantē iespēju saņemt aizdevumu. Katrs pieteikums tiek vērtēts atsevišķi un lēmums par aizdevuma izsniegšanu tiek pieņemts balstoties uz jūsu konkrēto situāciju.

Ja esat saņēmis kredītu, tad aizdevuma atmaksa notiek saskaņā ar aizdevuma atmaksas grafiku. Katru mēnesi ir jāveic konkrētās summas atmaksa. Ja nespējat veikt konkrētā mēneša maksājuma veikšanu, tad ir iespējams pagarināt atmaksu par vienu mēnesi. Šis ir maksas pakalpojums un, lai veiktu pagarināšanu jums ir jāpārskaita pagarināšanas maksa uz uzņēmuma kontu.

Piesakoties aizdevumam, jums tiks noteikts kredīta limits. Šis limits norāda maksimālo naudas summu kuru varat aizņemties. Ja esat aizņēmies mazāku summu, bet kādā brīdī ir radusies nepieciešamība pēc papildus līdzekļiem, varat aizņemties vēl papildus summu. Šī summa tiks pieskaitīta esošajam aizdevumam un jūs turpināsiet maksāt ikmēneša maksājumus kā līdz šim. Arī, ja esat aizņēmies pilnu sava kredīta limita summu, varat aizņemties papildus summu, kad esat veicis jau kādas daļas atmaksu. Būtībā, varat aizņemties atkal kamēr jūsu aizdevuma summa nepārsniedz jūsu noteikto limitu.

Šis uzņēmums piedāvā dažādas akcijas un īpašus piedāvājumus. Uzņēmums piedāvā saviem klientiem kuri aizņemas kredītu uz vismaz četriem mēnešiem, saņemt bezmaksas aizdevuma apdrošināšanu. Šādi varat saņemt papildus drošības sajūtu un atbalstu dažādu negadījumu gadījumā. Apdrošināšana sedz klienta nāvi un invaliditāti nelaimes gadījuma rezultātā.

Apdomīga kredītu ņemšana ir galvenais noteikums kurš jums ir jāpatur prātā. Aizņemties var būt ļoti vienkārši, bet veikt atmaksu var būt daudz sarežģītāk. Pievērsiet uzmanību visiem faktoriem pirms lēmuma pieņemšanas.